2733
2734
عنوان

من چیکار کنم اخه....

116 بازدید | 13 پست

شوهرم هر چیز کوچیک رو بزرگ میکنه و باهام قهر میکنه یا بحث را میندازه این منم که میرم منت کشی تازه یکی دوبار اصلا محل نزاشتم ۳ روز بعد خودش زنگ میزد میگفت من زنی ک بره ۳ روز  ب شوهرش زنگ نزنه رو نمیخوام زن باید زندگی نگه داره گفتم پس مرد باید هر روز دعوا کنه گفتم پس تو چی تو نمیخوای برای زندگیمون کاری بکنی خودتو ثابت کنی.

از دوران دوستی بهش رو دادم هر چی شد من رفتم اولش جلو برا آشتی اینم الان وضع منه

من واقعا حسرت زندگی زنایی میخورم که مرداشون باهاشون خوب رفتار میکنن.....

یه مدت باهاش حرف نزن تا حساب کار دستش بیاد 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جوری بحث نکن باهاش که راه آشتی بسته بشه ‌..

تو دعواهاتون بگو : من و تو آدمهای بالغ باید باشیم .۲۴ ساعت دیگه حرف میزنیم که آروم شدیم .۲۴ ساعت بعدشم تو آرامش تون ، برو ازش گلایه کن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین اندفعه گفت نمیخام بگو اره دقیقا حرف من منم مردی که یه بار پا نیاره رو غرورش بخاطر زندگی ش رو نمیخوام 

زندگی دوطرفس تاکی من بیام جلو؟

بگو تا ده سال دیگه تو بیای جلو جبران محبت های من نیمشه این منت نیس گفتم روشن شی.

بگو نمیخوای اوکی نخواه. هرطور مایلی 

محل نزار اوکی میشه 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
نمیشه اخه میترسم ازم سرد بشه 

نمیشه اگه اینکارو نکنی کلا عادتش میشه تا ابد 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2738
خیلی جوشیه

منم قبلا همینجور بودم از بس طرف مقابلم میومد منت کشی دیگه دوس داشتم سر کوچکترین مسئله ای دعوا کنم تا بیاد منت کشی اما بعد یه مدت دیگه دوماه برنگشت از اون به بعد آدم شدم دیگه دعوا نکنم آدم تا چیزی رو ازدست نده قدرش رو نمیدونه