2737
2734
اون یکیشون که من تاپیکای قبلیکاربرای دیگم دیده بودمش کلا همیسه در حال توهین بود همون مهربون نمیدونم ...

اره منم دیده بودم 

کلا جفتشون دیده بودم همیشه تو این جور تاپیکا هستن

اون یکیشون که من تاپیکای قبلیکاربرای دیگم دیده بودمش کلا همیسه در حال توهین بود همون مهربون نمیدونم ...

ازین موارد زیاد هست.اختلال دو قطبی بیداد میکنه

کیمیاجون۱ ....کاربر ۹۱...این کاربری دومم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پفک نمکی کامک بستنی کیم نخودچی کشمش تو کاغذهای قیفی نون قندی کاپشنهای مانتویی بلند رنگی رنگی ک ...

پفک کامک حلقه خیلی جدید بود مثلا😁

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728
پفک نمکی کامک بستنی کیم نخودچی کشمش تو کاغذهای قیفی نون قندی کاپشنهای مانتویی بلند رنگی رنگی ک ...

عههههه سلااااااامممم فکر نمیکردم ببینمتون 🤩🌹

کیمیاجون۱ ....کاربر ۹۱...این کاربری دومم هست
2738
پفک کامک حلقه خیلی جدید بود مثلا😁

حلقه کی بود؟ نه بابا دهه ۶۰ و ۷۰ حلقه ای نبود که

.ما گلهای داوودی رو با تف میزدیم با ناخونامون مثلا ناخون مصنوعی میشد😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عروسکا بود مو‌فرفری پستونکشو بر میداشتی ماما می‌گفت باکلاس بود باطری میخورد😁

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2706