2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😎😎

باشه بپیچون😏🤨🔪🔫

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
یه حسی بهم میگف یکیشون دروغ میگفت هی اومدم بگم باز میگفتم ولش کن  اونی که توی بیوش زده بود دان ...

ترکیدن؟

من فک کنم اکانت دوم اون بی ادبه بود🤣

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
2728
باشه بپیچون😏🤨🔪🔫

هیچ وقت از ی خانم سن دقیقش رو نپرس😂😂

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

شمام با پوست پرتقال و نخ دست رشته درست می‌کردید 😁

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
راستش من دانشجوی پزشکی اینجوری ندیده بودم ☹ مگه میشه نمیدونم والا معلوم نیست 

اون یکیشون که من تاپیکای قبلیکاربرای دیگم دیده بودمش کلا همیسه در حال توهین بود همون مهربون نمیدونم چی.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

پفک نمکی

کامک

بستنی کیم

نخودچی کشمش تو کاغذهای قیفی

نون قندی

کاپشنهای مانتویی بلند رنگی رنگی

کفش کیکِرز سفید و طوسی

اینا خاطرات دوران ابتدایی منه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706