1874
1955

حاضر

هری باحالت دلسوزانه به دامبلدور خیره شد. دامبلدور به هری گفت: هری دلت به حال مرده ها نسوزه، دلت بیشتر به حال زنده ها بسوزه مخصوصا اونایی که بدون عشق زندگی میکنن.

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

اوف یه تاپیک خوب دیدم اون پربازدیدای شصت که فقط بهمون توهین کردن که مجردیم 😂 سلام به همه هم دهه ای ها😍

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    پیج گلفروشی من@golbagh_shabnamهر سوالی داشتین در خدمتم
1965

دوستداشتنی تر از این دهه نداریم😊👌

چادرت را بتکان روزی ما را بفرست🖤ای که روزیِ دو عالم همه از چادرِ توست🖤 صل الله علیک یا فاطمه   🖤🖤 مثل آن شیشه که در همهمه باد شکست ناگهان باز دلم یاد تو افتاد و شکست💔💔💔#سردار_دلها.     یهودیان همیشه همینطور بوده اند با ظاهری مهربان و عاقل، تاریخ بخوان ؛ یک یهودی به حضرت مسیح خیانت کرد یهودیان در صدر اسلام فتنه و تفرقه راه می انداختند، خود را مسلمان معرفی میکردند روایات جعلی می‌ساختند و .... و حالا هم میخواهند بین بانوان ایرانی رخنه کنند تا آنان را به لجن بکشند و از مقام والای مادری ساقط کنند! بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »
1967
1976

من برم ای ام 18 ساله🚶🏻‍♂️

مدیر  اکیپ علمی تخیلی  میگنقدرت اینه ک دلت گرفت پروفایلتو دپ نکنی باشه پس ماقویدیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... 🍫🍓H, F, S,S  عاشــــقتونـم