2726
عنوان

بچه ها حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 33 پست
توسن کم به اجبار مادرم که خودشم مثل شوهرم بود من از ازاول تازازل زنجیرم

الهی بمیرم برات 🥺ایشالا خدا به حق پنج تن کمکت کنه برات دعا میکنم راه نجات تو زندگیت بزاره 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی گلم به خدا اگه شکلم حل بشه 1000تا صلوات برات میفرستم

ایشالا که حل میشه گلم ❤ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2728
چقدر بده واقعا به همسرت تا حالا اگه مستقیما گفتی،واکنشش جی بود؟

چی اینکه برای درمان اقدام کنه ؟واکنشش مسخره بازی و اینکه من اگه شما کاری به کارم نداشته باشید بهترین مرد روی زمینم

چی اینکه برای درمان اقدام کنه ؟واکنشش مسخره بازی و اینکه من اگه شما کاری به کارم نداشته باشید بهترین ...

بگو اره جون خودت🙁

میتونی اول بری پیش روانشناس؟

بعدش که نوبت بگیری و یکی دو جلسه باهاش حرف بزنی،ممکنه بگه همسرت هم باید بیاد

اونوقت میتونی قانعش کنی

مامان آراد و ماهان😍
بگو اره جون خودت🙁 میتونی اول بری پیش روانشناس؟ بعدش که نوبت بگیری و یکی دو جلسه باهاش حرف بزنی،مم ...

نه گلم اومده ولی چه فایده گفتن باید پیش روانپزشک بره دارو مصرف کنه که نمیره منم میترسم براش بگیرم بفهمه قیامت میکنه

نه گلم اومده ولی چه فایده گفتن باید پیش روانپزشک بره دارو مصرف کنه که نمیره منم میترسم براش بگیرم بف ...

😐🙁

بمیرم الهی

جدا هم نمیشه بشی

اگه بچه نداشتی بهتر بود🙁

مامان آراد و ماهان😍
2706