1874
1955

بگو به ایشالا ب سلامتی بیاد بغلت

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

ای جان دلم  چقدر خوشحالم قربونش بشه خالش و این حرفا خخخ

ممکنه بگید"سوپ شامه"یا بگید ما عاشق سوپیم ولی باید در جواب همتون بگم دوستان!من به این کمپینه به حق!هرگز خیانت نمیکنم سنگرمو رها نمیکنمو به تمام مادران سرزمینم میگم:سوپ شام نیست عزیزان،پیش غذاست!حتی اگه جایی باشه که سوپو به عنوان شام بخورن باز هم من از نظر روحی حس میکنم باید تا چند دقیقه دیگه غذای اصلیو بیارن پریشب رفته بودیم خونه عموم،سوپ اوردن.زن عموم خامه ریخته بود توش.امشب مامانم اومد ازش کم نیاره خامه شکلاتی ریخت توی سوپمون.گلاب به روتون الان اینو از بخش اسهالیای بیمارستان مینویسم پسر خالم همیشه سوپو بعد غذا میخوره بهش میگم آخه باهوش همه قبل غذا میخورن میگه:نه من بعد غذا میخورم تا اگه منافذی هم توی معده م خالی مونده پر شه یه بار هم مامانم سوپ درست کرد بهش گفتم مامان!خارجیا اینو به عنوان پیش غذا میخورنا.برگشت گفت بابات خارجیه یا اون عمه ت؟هرچی فکر میکنم میبینم لزومی نداشت پای عمه م رو وسط بکشه من خونه بابام که بودم همیشه میگفتم که سوپ یه وعده غذایی نیست.الان که اومدم خونه خودم هر خوراکی ای حتی پفک میتونه به تنهایی یه وعده غذایی باشه خدا مامانا رو حفظ کنه و بهشتیا رو شاد.یه صلوات برا خودت مامانت و من

وجدانن دیگه این چیزا پرسبدن داره.خب چه اهمیتی داره بچه چیه مگه دیالوگ میخای که نمیدونی چی بگی

خب بگو مبارکه خدا نگهدارش باشه سالم بیاد بغلت...

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم