2726
عنوان

قیمتها 😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 52 پست
عزیزم قیمتا پارسال امسالی نیست که باید بگی یه دیقه پیش این قیمت الانو نمیدونم

اره واقعا

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه لب تر کن ساده خریدم ۳۱ تومن :( کجا داراگیم میریم واقعا ؟ همه چی ۱۰ برابر شده 

جراتم نمیکنیم صدامون دراد ۲مرغ بخای بخری حدودا ۴کیلو میشه ۱۶۰ هزار واسه یه مرغ هورمونی 

قابل توجه اونایی که میگن مرغ نخرید!  هویجم بخوای جاش بخوری شده ۱۲ تومن پس بیخودی به سلامتی خود ...

نمیگن کلا نه که باور کن دوروز صف نکشیم بگنده رو دستشون یه فرجی میشه 

قانون عرضه و تقاضاست دیگه 

2728

هیچی از سیسمونی نخریدم،میخوام سر بذارم به بیابون.اخه پولا هم دیگه برکت نداره از بس گرونیه،به شکمت میرسی،دکتر میمونه،به اون میرسی لباس میمونه،به اون میرسی اجاره خونه میمونه. فقط اگه یه چیزی بود که میشد هوا بخوری سیر شی خیلی خوب بود

من رفته بودم همدان ماه گذشته رفتم سعیدیه تو یکی از پاساژا یدونه ویفر خریدم با دوتا شکلات کوچیک گفت ۸ ...

خیلی هس آب معدنی ۲تومنی با دوتا آبمیوه 😲😲😲بخدا فروشنده یجوری نگام کرد گفت قبلش قیمت ها رو چک کنین😂😂😂

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
نمیگن کلا نه که باور کن دوروز صف نکشیم بگنده رو دستشون یه فرجی میشه  قانون عرضه و تقاضاست دیگه ...

عزیزم نمیگنده خیالت راحت شبونه از مرز مهران و چذابه رد میکنن میفرستن عراق واسه از ما بهترون

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

خانمم نخور حالا هویج واجب نیست

مثل حبوبات و گوشت و برنج که واجب نیست.نخور شما .بجاش سران کشور میخورن.حالا لزومی نداره ما هویج بخوریم

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
هیچی از سیسمونی نخریدم،میخوام سر بذارم به بیابون.اخه پولا هم دیگه برکت نداره از بس گرونیه،به شکمت می ...

به مایع ظرفشویی برسی... روغن میمونه.. به روغن برسی.. برنج میمونه... به....... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من امروز خواستم یه پلاک نقره بگیرم توش نگین کاری بود، گفت ۲۵۰   دوگرم بود، ارزش داره بنظرت؟

نمی‌دونم عزیزم کادو می خوای یا واسه خودت

عزیزم نمیگنده خیالت راحت شبونه از مرز مهران و چذابه رد میکنن میفرستن عراق واسه از ما بهترون

نفرستن هم همونو منجمد میکنن چند وقت بعد میگن مرغ دولتیه.خدا لعنتشون کنه به حق این شب عزیز.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2706