2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باورت میشه امروز رفتم دو تا آبمیوه ساده با یه آب معدنی و یه آلوچه بخرم گفت ۶۹گذاشتم زمین😂

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
بچه ها کسی میدونه قیمت هر گرم نقره چنده  ممنون میشم جواب بدید

پارسال فک کنم کنم ۱۲۰بود انگشتر خریدم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

من بیشتر نگران کرایه خونه و رهنمونم😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
باورت میشه امروز رفتم دو تا آبمیوه ساده با یه آب معدنی و یه آلوچه بخرم گفت ۶۹گذاشتم زمین😂

من رفته بودم همدان ماه گذشته رفتم سعیدیه تو یکی از پاساژا یدونه ویفر خریدم با دوتا شکلات کوچیک گفت ۸۰ میخاستم همونجا طرفو چکو لگد کنم خوراکیا هم نخریدم مستقیم گفتم نمیخام 

2706