1989
1955
عنوان

قیمتها 😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 52 پست

هیچی از سیسمونی نخریدم،میخوام سر بذارم به بیابون.اخه پولا هم دیگه برکت نداره از بس گرونیه،به شکمت میرسی،دکتر میمونه،به اون میرسی لباس میمونه،به اون میرسی اجاره خونه میمونه. فقط اگه یه چیزی بود که میشد هوا بخوری سیر شی خیلی خوب بود

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رفته بودم همدان ماه گذشته رفتم سعیدیه تو یکی از پاساژا یدونه ویفر خریدم با دوتا شکلات کوچیک گفت ۸ ...

خیلی هس آب معدنی ۲تومنی با دوتا آبمیوه 😲😲😲بخدا فروشنده یجوری نگام کرد گفت قبلش قیمت ها رو چک کنین😂😂😂

اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
نمیگن کلا نه که باور کن دوروز صف نکشیم بگنده رو دستشون یه فرجی میشه  قانون عرضه و تقاضاست دیگه ...

عزیزم نمیگنده خیالت راحت شبونه از مرز مهران و چذابه رد میکنن میفرستن عراق واسه از ما بهترون

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

خانه خود را زیبا تر کنید

1965
هیچی از سیسمونی نخریدم،میخوام سر بذارم به بیابون.اخه پولا هم دیگه برکت نداره از بس گرونیه،به شکمت می ...

به مایع ظرفشویی برسی... روغن میمونه.. به روغن برسی.. برنج میمونه... به....... 

شمایی که میخونی... به خدا بگو پرژک خونه میخواد... گفتی؟ 🤨 به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐
من امروز خواستم یه پلاک نقره بگیرم توش نگین کاری بود، گفت ۲۵۰   دوگرم بود، ارزش داره بنظرت؟

نمی‌دونم عزیزم کادو می خوای یا واسه خودت

اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
عزیزم نمیگنده خیالت راحت شبونه از مرز مهران و چذابه رد میکنن میفرستن عراق واسه از ما بهترون

نفرستن هم همونو منجمد میکنن چند وقت بعد میگن مرغ دولتیه.خدا لعنتشون کنه به حق این شب عزیز.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
بگو خدا سر عقل بیارتشون نفرین باز به خودمون برمیگرده 😂😂😂

والا اینا فک نکنم عقل داشته باشن نمیبینن مردم تو چه وضعین

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انسانیت تنها یک دین است که پیروان چندانی ندارد
1967

حالا اینو که گفتی نمیدونم واقعا 

ولی کشاورزا نشون میداد بیچاره ها ازشون نمیخردن به قیمت کیلود کیلو میده و گوجه مجبور شدن خاک کنن 

حالا اونا بیچاره ها کشاورزن ادم دلش میسوزه 

نفرستن هم همونو منجمد میکنن چند وقت بعد میگن مرغ دولتیه.خدا لعنتشون کنه به حق این شب عزیز.

ای قربون آدم چیزفهم 

آفرین آره واسه همینه که میگم نخریدن ما چیزی رو درست نمیکنه جز آسیب به خودمون 

حالا اینو که گفتی نمیدونم واقعا  ولی کشاورزا نشون میداد بیچاره ها ازشون نمیخردن به قیمت کیلود ...

اره خب بنده های خدا کشاورزه مقصر نیستن که دلالا مقصرن مفت میخرن پول خون باباشون میفروشن 

به مایع ظرفشویی برسی... روغن میمونه.. به روغن برسی.. برنج میمونه... به....... 

دقیقا،لامصبا چقدرم زود ب زود تموم میشن😑چش بهم میزنی شوینده ها تموم شدن،اونارو میخری گوشت تموم میشه،میخری برنج و روغن تموم میشه.نمیدونم چرا اینجوری شده واقعا.الان گفتی یادم افتاد پنیرم تموم شده صبح فردا برا صبونه چیزی ندارم🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1976
جراتم نمیکنیم صدامون دراد ۲مرغ بخای بخری حدودا ۴کیلو میشه ۱۶۰ هزار واسه یه مرغ هورمونی 

اره واقعا.

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
دقیقا،لامصبا چقدرم زود ب زود تموم میشن😑چش بهم میزنی شوینده ها تموم شدن،اونارو میخری گوشت تموم میشه، ...

عزیزم واقعا شرایط سخته ولی توکل به خدا خدا خودش روزی میرسونه باور کن بهش اعتماد کنیم خودش درست میکنه وگرنه از بعضی ادما نه ابی برای ادم گرم نمیشه 

واسه خودم. بعد اومدم خونه قیمت رو نگاه کردم. 23/56 بود  اون خیلی گرون گفت

نقره خوشگله اگه دوس داری وتوان مالیش داری بگیر