1874
1959

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

باورت میشه امروز رفتم دو تا آبمیوه ساده با یه آب معدنی و یه آلوچه بخرم گفت ۶۹گذاشتم زمین😂

اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
بچه ها کسی میدونه قیمت هر گرم نقره چنده  ممنون میشم جواب بدید

پارسال فک کنم کنم ۱۲۰بود انگشتر خریدم

اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
1967

من یه لب تر کن ساده خریدم ۳۱ تومن :(

کجا داراگیم میریم واقعا ؟

همه چی ۱۰ برابر شده 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
باورت میشه امروز رفتم دو تا آبمیوه ساده با یه آب معدنی و یه آلوچه بخرم گفت ۶۹گذاشتم زمین😂

من رفته بودم همدان ماه گذشته رفتم سعیدیه تو یکی از پاساژا یدونه ویفر خریدم با دوتا شکلات کوچیک گفت ۸۰ میخاستم همونجا طرفو چکو لگد کنم خوراکیا هم نخریدم مستقیم گفتم نمیخام 

1974
عزیزم قیمتا پارسال امسالی نیست که باید بگی یه دیقه پیش این قیمت الانو نمیدونم

اره واقعا

من یه لب تر کن ساده خریدم ۳۱ تومن :( کجا داراگیم میریم واقعا ؟ همه چی ۱۰ برابر شده 

جراتم نمیکنیم صدامون دراد ۲مرغ بخای بخری حدودا ۴کیلو میشه ۱۶۰ هزار واسه یه مرغ هورمونی 

قابل توجه اونایی که میگن مرغ نخرید!  هویجم بخوای جاش بخوری شده ۱۲ تومن پس بیخودی به سلامتی خود ...

نمیگن کلا نه که باور کن دوروز صف نکشیم بگنده رو دستشون یه فرجی میشه 

قانون عرضه و تقاضاست دیگه 

1718