2737
2734
عنوان

کارت به کارت بانک ملی

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 20 پست
مرسی گلم ولی الان مریضم نمیشه برم بیرون کلا میگم از کدی چیزی نداره ک بشه فعال کرد؟

از طریق گوشی

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
من رمز دوم ندارم کسی بلد نیس رمز ی بارمصرف چیجوریه

باید بری بانک یکی از شمارهایی که به اسم خودت باشه رو بدی تو سیستمشون ثبت کنن بعد بری پای عابر بانک و خودت اون شماره ای که تو سیستم بانک ثبت شده رو تایید کنی دیگه هر وقت رمز دوم یک بار مصرف خواستی برات پیامک میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید بری بانک یکی از شمارهایی که به اسم خودت باشه رو بدی تو سیستمشون ثبت کنن بعد بری پای عابر بانک و ...

اهان مرسی جونم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
مرسی گلم ولی الان مریضم نمیشه برم بیرون کلا میگم از کدی چیزی نداره ک بشه فعال کرد؟

نه عزیزم 

باجه عابربانک مربوط کارت 

برنامه بام یا جام یا سینا و... را دانلود کن 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2731
نه عزیزم  باجه عابربانک مربوط کارت  برنامه بام یا جام یا سینا و... را دانلود کن

سپاس از شما دوست عزیز🙏🤍

امتحان کردم فایده نداشت کلا کلی نرم افزار این مدلی دارم بله واسه گرفتن موجودی جواب میده بقیه نرم افز ...

نمیدونم من تاحالا با بله مشکلی نداشتم حتی با کارت بانک ملت هم با بله کارت بکارت کردم