2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبلا با سامانه 780،آپ یا عابر بانک

من همیشه دارم از کارت ملی انتقال میدم..امروز هم انتقال دادم همچین مشکلی نداشتم

از اینترنت بانک ملی(بام) یا همراه بانک یا همون دستگاه atm استفاده کن

۷۸۰ و آپ خیلی باگ دارن

👊Mind Your Own Business
من همیشه دارم از کارت ملی انتقال میدم..امروز هم انتقال دادم همچین مشکلی نداشتم از اینترنت بانک ملی( ...

آره واقعا یه وقتایی درست کار نمی کنن 

حالا از همون روشی که شما میگی امتحان می کنم 

من رمز دوم ندارم کسی بلد نیس رمز ی بارمصرف چیجوریه

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
با بله امتحان کن منک تا بحال مشکلی نداشتم

امتحان کردم فایده نداشت کلا کلی نرم افزار این مدلی دارم بله واسه گرفتن موجودی جواب میده بقیه نرم افزارها موجودی رو نمیگن یعنی واسه من این جوری بوده

من رمز دوم ندارم کسی بلد نیس رمز ی بارمصرف چیجوریه

برو باجه خودپرداز کارت مربوطه مثلا ملی بانک ملی 

عملیات رمز 

فعال سازی رمز دوم 

و رمز پویا 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
برو باجه خودپرداز کارت مربوطه مثلا ملی بانک ملی  عملیات رمز  فعال سازی رمز دوم  و ...

مرسی گلم ولی الان مریضم نمیشه برم بیرون

کلا میگم از کدی چیزی نداره ک بشه فعال کرد؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706