2726
عنوان

بیاین تو (صرفا جهت سرگرمی )

97 بازدید | 18 پست

به سوالای زیر جوا بدین ...البته اگه دوست دارین

رنگ مورد علاقه و رنگی که متنفری

اگه رئیس جمهور بودی اول چیکار میکردی 

عذای مورد علاقه و غذایی که بدت میاد ...

محصلی یا نه ؟ رشته ی درسیت

از کدوم خصلت خودت خیلی خوشت میاد و از کدوم بدت میاد ...

انتظاراتت از همسر آیندت چیه ؟ 

اگه دوست دارین ج بدین 

مشکی.سبز

رو وضع اقتصادی کار میکردم

فسنجون😋ابگوشت🤢🤢

بله انسانی

از مهربونیم خوشم میاد😘از دلنازکیو تقریبا عصبی بودنم بدم میاد

آدم باشه کافیه

زنده موند  !  غمِ بعدی...

غذای مورد علاقم قورمه سبزی و کوبیده

اگه رییس جمهور بودم نمیذاشتم کسی مستاجر باشه

کلی به مردم کمک میکردم

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سبز  و آبی

از رنگی متنفر نیستم 

اول سعی میکردم زیاد حرف نزنم

غذاهایی دریایی

و همه ی غذاها😂

از همه خصلت هام بدم میاد 

و ازدواج رو دوس ندارم

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
2728
مشکی.سبز رو وضع اقتصادی کار میکردم فسنجون😋ابگوشت🤢🤢 بله انسانی از مهربونیم خوشم میاد😘از دلناز ...

رنگ مشکیو دوست داری یعنی دوست داری همه چی آروم باشه ودر کل شخصیت آرومی داری فکر میکنم شیطنتت رو تو خودت نگه میداری ...انسانی رفتی پس ادم منطقی هستی و دنبال منطقی ...فقط حدس زدم🙄

سبز  و آبی از رنگی متنفر نیستم  اول سعی میکردم زیاد حرف نزنم غذاهایی دریایی  و هم ...

حدس میزنم شخصیت شوخ طبعی داری و اینکه دنبال تجربه های جدید تو زندگیت هستی  🙄

حدس میزنم شخصیت شوخ طبعی داری و اینکه دنبال تجربه های جدید تو زندگیت هستی  🙄

اره 

ولی مگه کسی هست که دنبال تجربه های جدید نباشه؟

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶

بنفش همه رنگ هارو دوست دارم

ی فکری به حال کودکای کار و ادمای فقیر میکردم میدونم سخته و‌نمیشه ولی خب باید یک کاری براشون انجام بدیم

تخم مرغ ،انواع گوشت ها

محصل

راز دارم ،حسود و خود پسند و زود جوش(هیچی بهتر از روحی که حقیقتو درمورد خودش می دونه نیست)

واقعا عاشقم باشه ،چشم ابرو مشکی باشه😁

بنفش همه رنگ هارو دوست دارم ی فکری به حال کودکای کار و ادمای فقیر میکردم میدونم سخته و‌نمیشه ولی خب ...

بنفش ...بعضی از دخترا روحیه ی پسرونه دارن ...

ولی کاااملا معلومه تو اینطور نیستی و روحیت کاملا دخترونس ...با بچه ها هم زود جور میشی البته تمام اینایی که میگمو فقط از جوابا حدس میزنم 🙄

2706