1874
1955

اونی که اگاهی کامل داره الان اون دنیاست خو 

زندگی مثل فکر کردن تو دستشویی ميمونه،فكرهای قشنگی تو سرت داری اما در واقع در حال ریدنی.                                                                                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983

والا اگر وجود داشت بعضی ها انقد دزدی نمیکردن از جیب مردم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

شاید باشه شاید نباشه 

نرفتم که بدونم😑

هم ورزش میکنین ، هم به پوستتون میرسید،هم کتاب میخونید، هم فیلم و سریال میبیند، هم چندتا ساز میزنید ،هم خوشگل و خوش هیکلید هم رابطتتون با دوست پسرتون عالیه هم وقت کم نمیارین هم خاااااااک تو سر من؟!  
1967

اره دیگه مثلا ما الان تو جهنمیم😂

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
امضا تو قربون

😍😍😍😍😍

زندگی مثل فکر کردن تو دستشویی ميمونه،فكرهای قشنگی تو سرت داری اما در واقع در حال ریدنی.                                                                                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp
1976

https://www.aparat.com/v/or0sD/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87_%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D8%B1%DA%AF_-_%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87_%D8%AC%D9%87%D9%86%D9%85_%D8%A7%D8%B2_%D9%85%D8%B1%DA%AF_-

خدایا میشه ی بار دیگه معجزه ببینم خداجونم دستمو بگیر خیلی تنهام 
https://www.aparat.com/v/or0sD/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87_%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9_%D8%A8% ...

تجربه کسی که خودکشی کرده ی خانم خارجی از مرگ برگشته 

خدایا میشه ی بار دیگه معجزه ببینم خداجونم دستمو بگیر خیلی تنهام 
1718