2726
عنوان

گیر افتادن توجهنم

223 بازدید | 21 پست

دوستان من تویه جهنمی گیر افتادم که 15 سال پیش وقتی 17 سالم بود افتادم توش یه شوهر روانی بادوتا بچه کم عقل نو جوون امتحان پسرم توسایت مدرسه بود که سایت خراب بود پسرم رفت بیرون امتحانم نداد بعد مدیرش زنگ زد چون هنوز وقت داشت گفت پسرتو باگوشی بفرست مدرسه دذست کنم براش زنگ زدم پسرم بیاد گفت نمیام اصرار کردم انگار دیوونه شده بود گفت من نمیام باباشم کلا عصبیه داداوبیداد کرد ولی نیومد بعد پیامک داد که من خونه نمیام دیگه شوهرم وسیله ها رو خورد کرد دستمو گاز گرفت موهای سرمو میکشیدو میرفت بعد مثل زنا گریه میکرد وخدا خدا میکرد عین حرفایی که من تودلم میگمو داد میزد میگفت من بی پناهم سوختم تو این زندگی و....حالم بده بچه ها داشت جیکردم بیرون نرفتم چکارکنم با دوتا بچع کم عقل وشوهر دیوونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با این وضعی که تو میگی باید از صفر شروع کنی

شوهرت رو راضی کن برید روانکاو. شوهرت کلا مشکل داره. 

بچه هاتم نوجوونن دیر شده یکم اما بازم خونه آروم شه اونا بهتر میشن.

ولی کلا باید برید دکتر شما خودتون قشنگ معلومه چیزی از زندگی کردن بلد نیستید

من به تغییرات کوچک متعهدم. وقتی هنوز نمیتونی یک کیلومتر بدوی آرزوی قهرمان ماراتون شدن نکن!
از بچگی در تربیتش وقت کافی گذاشته بودی ؟ 

من افسرده بودم به خازر رفتارشوهرم بعد به خودم اومدم دیدم بزرگ شدن هرچی به شوهرم میگفتم کتکشون نزن برای چیز کوچیک دعوارا نندار گوش نمیکرد الانم میگه تقصیزتویه

با این وضعی که تو میگی باید از صفر شروع کنی شوهرت رو رضای کن برید روانکاو. شوهرت کلا مشکل داره.&nbs ...

عزیرم انقدر دکترو مشاور رفتم که فقط یه راه داره میگن یا شوهرت خودش باید بخواد درست شه یا بچه ها پارو دمش نزارن که اونام نمیفهمن

من افسرده بودم به خازر رفتارشوهرم بعد به خودم اومدم دیدم بزرگ شدن هرچی به شوهرم میگفتم کتکشون نزن بر ...

هیچ وقت دیر نیست به خودتون بیاید برید مشاوره بجه ها هم خمیرمایه شون خوب باشه با یه ورز کوچیک از سمت شما بهترین میشن 

خدایا شکرت 
من افسرده بودم به خازر رفتارشوهرم بعد به خودم اومدم دیدم بزرگ شدن هرچی به شوهرم میگفتم کتکشون نزن بر ...

خب شوهرت بعد بچه اینطوری نشده که /

احتمالا از زمون مجردیش اونطوری بوده .

یعنی عصبی و پرخاشگر .

حالا هم بچه هات و خودت رو نجات بده  از دست این مرد .

البته اگه ادم خوبیه و خرجیتونو میده برو پیش مشاور . 

اگه ادم خوبی نیست و خرجیتم نمیده یه فکر دیگه برای زندگیت بکن . حیفی  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

کتک بگونزنه بچهارو از ی حدبگزره خیره بارمیان دیگ هیچی جلودارشون نیس بدبارمیان

خب شوهرت بعد بچه اینطوری نشده که / احتمالا از زمون مجردیش اونطوری بوده . یعنی عصبی و پرخاشگر . حا ...

بله دقیقا از قبل از زندگی با من همین طور بوده وضعش خوبه خرجی با منت میده ولی یه بار رفتم به مدت سه ماه ازدست بچها برگشتم اونم مهریه نمیداد بچها م دوستای ناباب دارن همش تواینستان

2706