1874
1955
عنوان

گیر افتادن توجهنم

210 بازدید | 21 پست

دوستان من تویه جهنمی گیر افتادم که 15 سال پیش وقتی 17 سالم بود افتادم توش یه شوهر روانی بادوتا بچه کم عقل نو جوون امتحان پسرم توسایت مدرسه بود که سایت خراب بود پسرم رفت بیرون امتحانم نداد بعد مدیرش زنگ زد چون هنوز وقت داشت گفت پسرتو باگوشی بفرست مدرسه دذست کنم براش زنگ زدم پسرم بیاد گفت نمیام اصرار کردم انگار دیوونه شده بود گفت من نمیام باباشم کلا عصبیه داداوبیداد کرد ولی نیومد بعد پیامک داد که من خونه نمیام دیگه شوهرم وسیله ها رو خورد کرد دستمو گاز گرفت موهای سرمو میکشیدو میرفت بعد مثل زنا گریه میکرد وخدا خدا میکرد عین حرفایی که من تودلم میگمو داد میزد میگفت من بی پناهم سوختم تو این زندگی و....حالم بده بچه ها داشت جیکردم بیرون نرفتم چکارکنم با دوتا بچع کم عقل وشوهر دیوونه

از بچگی در تربیتش وقت کافی گذاشته بودی ؟ 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

با این وضعی که تو میگی باید از صفر شروع کنی

شوهرت رو راضی کن برید روانکاو. شوهرت کلا مشکل داره. 

بچه هاتم نوجوونن دیر شده یکم اما بازم خونه آروم شه اونا بهتر میشن.

ولی کلا باید برید دکتر شما خودتون قشنگ معلومه چیزی از زندگی کردن بلد نیستید

از بچگی در تربیتش وقت کافی گذاشته بودی ؟ 

من افسرده بودم به خازر رفتارشوهرم بعد به خودم اومدم دیدم بزرگ شدن هرچی به شوهرم میگفتم کتکشون نزن برای چیز کوچیک دعوارا نندار گوش نمیکرد الانم میگه تقصیزتویه

با این وضعی که تو میگی باید از صفر شروع کنی شوهرت رو رضای کن برید روانکاو. شوهرت کلا مشکل داره.&nbs ...

عزیرم انقدر دکترو مشاور رفتم که فقط یه راه داره میگن یا شوهرت خودش باید بخواد درست شه یا بچه ها پارو دمش نزارن که اونام نمیفهمن

من افسرده بودم به خازر رفتارشوهرم بعد به خودم اومدم دیدم بزرگ شدن هرچی به شوهرم میگفتم کتکشون نزن بر ...

هیچ وقت دیر نیست به خودتون بیاید برید مشاوره بجه ها هم خمیرمایه شون خوب باشه با یه ورز کوچیک از سمت شما بهترین میشن 

1967
من افسرده بودم به خازر رفتارشوهرم بعد به خودم اومدم دیدم بزرگ شدن هرچی به شوهرم میگفتم کتکشون نزن بر ...

خب شوهرت بعد بچه اینطوری نشده که /

احتمالا از زمون مجردیش اونطوری بوده .

یعنی عصبی و پرخاشگر .

حالا هم بچه هات و خودت رو نجات بده  از دست این مرد .

البته اگه ادم خوبیه و خرجیتونو میده برو پیش مشاور . 

اگه ادم خوبی نیست و خرجیتم نمیده یه فکر دیگه برای زندگیت بکن . حیفی  

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

کتک بگونزنه بچهارو از ی حدبگزره خیره بارمیان دیگ هیچی جلودارشون نیس بدبارمیان

خب شوهرت بعد بچه اینطوری نشده که / احتمالا از زمون مجردیش اونطوری بوده . یعنی عصبی و پرخاشگر . حا ...

بله دقیقا از قبل از زندگی با من همین طور بوده وضعش خوبه خرجی با منت میده ولی یه بار رفتم به مدت سه ماه ازدست بچها برگشتم اونم مهریه نمیداد بچها م دوستای ناباب دارن همش تواینستان

1976

خدا کمکت کنه . یه فکر اساسی بکن . برو مشاوره ها .لااقل خودت و بچه هاتو نجات بده .

یعنی چی اخه ... واقعا ناراحت شدم برات 

خدا کمکت کنه . یه فکر اساسی بکن . برو مشاوره ها .لااقل خودت و بچه هاتو نجات بده . یعنی چی اخه ... و ...

خودم مشاوره زیاد رفتم ولی مشکل اساسی شوهرم نمیاد قزصهای افسردگیه منم میریزه دور کلا منم حبس کرده اجازه دیداربه هیچکسم ندارم نه دوست نه خانواده اگرم جایی بخوام برم حتما باید بچهارو ببرم اونام غر میزنن خودشم نمیبره ه مسافرت نه هیچ جا 

خودم مشاوره زیاد رفتم ولی مشکل اساسی شوهرم نمیاد قزصهای افسردگیه منم میریزه دور کلا منم حبس کرده اجا ...

ببین برای ارامش شوهرت  از روانپزشک دارو بگیر .

قاطی غذا و چاییش کن بده بخوره  

حالا که خودش نمیخواد ادم شه . اینگ

کارا رو بکن .

خودت نتونستی بری. بگو خانوادت بخرن بیارن قایمکی .

بعدش اگه حبست کرد یا کتکت زد زنگ بزک اورژانس اجتماعی شهرتون .  و  پزشک قانونی  کمک بگیر ازشون 

ببین برای ارامش شوهرت  از روانپزشک دارو بگیر . قاطی غذا و چاییش کن بده بخوره   حالا که خ ...

ممنون دوستم ولی مادرش برای باباش اینکارو میکرد الان ده ساله میگه اگه روزی بفههمم قرص توغذام یاچای زیختی سرت  میبرم میترسم

ممنون دوستم ولی مادرش برای باباش اینکارو میکرد الان ده ساله میگه اگه روزی بفههمم قرص توغذام یاچای زی ...

دیگه اون موقع  اروم شده .سرت رو هم نمیبره .