2726
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونم میگه نمیتونم جدا شم ولی از ازدواج متنفرم منم نمیخام راستش جدا شم چیکار کنم به ازدواج راضی شه

داری فقط وقتتو هدر میدی

چون نظرش برنمیگرده

ی مدت دور شو شاید اومد خواستگاری

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

عزیزم نمیخواد ازدواج کنه زوری نیس که 

منو دوست پسرم علاقه دو طرفه داریم ۱۱ دی عقدمه اونم خودش خواست منم خودم خواستم

و مجردیم وابسته هر پسری نمیشدم 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

منکه خودش خیلی دوسم داره و وقتی منو شناخت ب همه خانوادش معرفیم کرد و گف که قصدش دوستی نیست و ازدواجه 

البته هنوز زوده برامون ولی در کل خودش از اول گفت برا ازدواج

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
یعنی منو دوس نداره؟اخه مطمئنم دوسم داره

عزیزم شاید ازدواجی نیس 

فک نکن هر رابطه ای به ازدواج ختم بشه 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
تو چیکار کردی بگو منم همون کارارو بکنم

بش گیر میدادم..چون بقیه رلاش جرعت نداشتن چیزی بگن بش بخاطر همین همیشه چند تا رل داشت من از اول گفتم یا من یا اونا گف ت ولی با اونام بود خلاصه انقدر گیر دادم که خودشم از این سماجتم خوشش اومد و ول کرد اونارو..با من موند فقط خطشو عوض کرد عاشقم شد کمکم..بهش خیلی محبت میکردم..لوس نبودم پایه کاراش بودم.مثلا بازی. و و و ..مشروب و سیگار وقلیونی نیست اهله چیزی نیست گفتم فک نکنین پایه خلافشم..اهله هیچی نی الانم ک همش میره سرکار 

🥰🤱🏻

اخه دختر خوب برای چی خودت و کوچیک میکنی 

طرف بخواد میاد دیگه 

عزیزم اگه میبینی نمیاد جلو مطمئن باش فقط و فقط میخواد باهات باشه صرفا برای پر کردن تنهاییش و متاسفانه داره بازیت میده 

نکن عزیزم ادامه نده چون مشخصه اصلا تو این رابطه جدی نیسسس

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
2706