2733
2734

سلام امشب وفات حضرت معصومه (ع ) است

حالا طبق محاسباتم امشب احتمال بارداری زیاده و چون طبق شب های سفارش شده (شب پنجشنبه که در پی ان فرزند عالمی از علما یا حاکمی از حکما خواهد شد ان شاء الله) و از طرفی من کار همسرم شیفتیه و همینجوریشم کلی از سب های مهمو از دست میدم

نمیدونم امشب اقدام کنم؟ ماه پیشم شوهرم اون هفته ی مهمو شبکار بود فقط یه شب تونستیم اقدام کنیم که دو روز بعد از تاریخ تخمنک گذاری بود و نگرفت

نمیدونم چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ته دلت احترام داری.نمیدونم باورکن اما فکرنکنم ایرادی داشته باشه. ان شاالله بگیره و یه بچه خدا بهت بده مثل حضرت معصومه 

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
حالا حتما باید پنجشنبه باشه تا حاکم بشه؟؟؟

یعنی از همه ی حرفای من همینشو فقط برداشت کردی؟ من حدیث پیامبرو عنوان کردم که شبهای دوشنبه و سه شنبه و پنجشنبه و جمعه رو سفارش کرده درمورد شب پنجشنبه هم اینو گفته

اگه شبهای دیگه رو شوهرم بود اونارو انتخاب میکردم ولی فقط امشب هستش

2738
حالا حتما باید پنجشنبه باشه تا حاکم بشه؟؟؟

بعضی شب ها بهترین شب برای اقدام 

ستاره شناسان ودانشمندان اروپایی هم تاثیرات برجوزمین روهم متناسب بااین روزهاکشف کردند وفقط میشه گفت الله واعلم 

البته درکناراین ها بلاشک رزق حلال وتربیت صحیح بسیارموثره

یعنی از همه ی حرفای من همینشو فقط برداشت کردی؟ من حدیث پیامبرو عنوان کردم که شبهای دوشنبه و سه شنبه ...

بله همینو برداشت کردم چون اولین مساله ای که مطرح کردید همینه و معلومه براتون مهمه

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
بعضی شب ها بهترین شب برای اقدام   ستاره شناسان ودانشمندان اروپایی هم تاثیرات برجوزمین روه ...

بله درسته ولی نباید انتظار داشت هر کی این روزا نطفه ش بسته شه حاکم و غیره و ذلک شه😐

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706