2733
2734
عنوان

حوصلتون سررفته بیاید از خواهر شوهراتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 69 پست
کم سن سال بد تره چون حسودی شاید کنه  شیطونی جوونی

در کل به نظرم ربطی به سن نداره به ذات  و شعور طرف برمیگرده

می بینی طرف ۴۰ سالشه اندازه دختر ۱۴ ساله شعور و ادب نداره یا برعکس

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
نه خدایی من الان خونه تنهام و هیچ کدومم تو سایت نیستن ولی کلا با خانواده ی شوهرم مشکلی ندارم همشون خ ...

😍😍😍خیلیم عالی.انشاءلا روابطتون خوب بمونه

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو، دختر منم تازه خوابیده خدا به داد برسه اگه دو سه ساعت دیگ بیدار بشه

😦😱😱😦😦😧😧😰😰یا علی داره  گریه میکنه 

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
2731
برای من که اثلا هیچ وقت خونمون نمیاد از کرونا میترسه 

خوشبحالت😂😂😂ما رفتوامد خونوادگی دارن انقد میترسم😞

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738