2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب مزاجت داره عزیزم... سودایی ها کاهو فک کنم براشون خوب نیست اول نزاجتو بشناس 

من صفراویم باغلبه سودامیخام ببینم کدومش چاق میکنه اگه زیادبخورم اخه میخام کامل سیرشم دوباره ریزه خواری نکنم

2731
بابوقلمون میخام بخورم ولی خب چون گشنم میشه میخام سبزی یاکاهوزیادبخورم باهاش میخام ببینم کدومش باعث چ ...

بوقلمون گرمیه خوبه .

چاقی کربوهیدراته دیگه برنج کاهو فیبر ولی سردیه بدن ک سرد شه متابولیسم کم میشه . برنج ولی نخوری هم عوارص داره . 

ده قاشق روزی میشه بخوری . 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
من صفراویم باغلبه سودامیخام ببینم کدومش چاق میکنه اگه زیادبخورم اخه میخام کامل سیرشم دوباره ریزه خوا ...

ریزه خواری ها هم زیاد خوب نیست اگ میخوای ی ادرس پیج ی خانمی رو بدم کلی ازت سوال میپرسه بعد میگ نشکلت چیه و یک تغدیه درست بهت نیده براساس مزاجت مجانی هم هست 

2738
بده لطفاواقعااگه کمکم کنه تااخرعمرم دعات میکنم توراخدابده

@naturalbeauty.ft

دایرکت بهش بزن بگو برای اصلاح مزاج اومدم پیام بدم 

من از داروهای گیاهییش گرفتم و ی روش اصلاح مزاج هم بهم دادم یبوستم خوب شد جوشامم زفت 

من صفراویم باغلبه سودامیخام ببینم کدومش چاق میکنه اگه زیادبخورم اخه میخام کامل سیرشم دوباره ریزه خوا ...

من جدیدا کشف کردم عامل همه مرض ها سردی هست شکم بزرگ از سردیه تتبلی تخمدان از سردیه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706