1989
1955
عنوان

معلم پسرم مزاحمم میشه😣😣

12317 بازدید | 393 پست

میاد پی وی الکی سوال میپرسه 

پسرم کلاس اوله من عوس خودمو گزاشتم پروفم بنظرتون عوضش کنم؟

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

اصلاح:عکس

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

خانه خود را زیبا تر کنید

مگه نباید عکس پسرتو بزاری😅😅

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
1983
بله عزیزم 

بخدا عکسمم پوشیده اس واقعا چه به روزمون اومده آدم عکسشم نمیتونه بذاره

1984

ن نکن ولی جوابشو دیر ب دیر بده یا اصن نده

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

فکرکنم حساس شدی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...

چی میپرسه مثلا

معلمش‌چند سالشه

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒
1976

😐😐😐

🌙⭐Aλλάχبُزُرگ تَرین اِفتِخارم"دُخـــــتَر"بودَنَمِه 🎀🤘ماها شیش هیچ جلوییم چون لپمون چال دارهههه  بـهـ داشتنتـ مغرورم👈حسین(ع)                             

اصلا چرا باید توتلگرام باشید

عوض کن عکستو خب

امروز غذا گوش دادم ↨ فیلم خوردم ↨  روی مبل دویدم↨ روی تردمیل نشستم ↨  آهنگ دیدم↨........      اما همش حواسم به تو بود😿

نه زندگی شخصی شماست دوست داری عکس بگذاری پروفایل 

جواب اون آقا را نده دیگه تا خودش بفهمه نباید سوال بپرسه البته این در صورتیه کهنخواب با تحکم ازش بخوای دیگه مزاحمت نشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
مگه نباید عکس پسرتو بزاری😅😅

واتساپ

کلاس اول ابتدایی؟

بله