2726

دروسش با هم فرق داره؟

اگه یکی باشه که درسها رو خوب یادت بده درسها اسونه؟😄

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم  بله فرق داره خودتونم با یه کوچولو تلاش و علاقه میتونین یادبگیرین آسونه

سلام😊🌷شما طلبه هستین؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
تو درس هم تبعیض قائل میشن      

نه عزیزم. چون خانمها اکثرا نمیخوان مجتهد بشن به این دلیل درسهاشون راحت تره. ولی آقایون بیشتر برای مجتهد شدن میخونن و درساشون از اولش تخصصی تره. ولی خانم ها هم میتونن به سطوح بالا برسن.

سلام بله عزیزم شرمنده دیر جواب دادم

به نظرتون برم دانشگاه یا حوزه؟😪

بستگی به علایق وروحیاتتون داره  کدومو بیشتر دوس داری؟

دانشگاه خوبه ولی چون کنکور باید بدی و بعد بری و اگرم برم باید برم فرهنگیان

حوزه هم که اگه ازمون استخدامی رو بردارن دیگه باید هشت سال بخونم

راستی من دوازدهمم امسال باید ثبت نام کنم ؟یا باید دیپلم بگیرم سال دیگه ثبت نام کنم برای حوزه؟