2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میسلار واسه چی هست تونر واسه چی هست مرطوب کننده چی بگیرم ابرسان چی بگیرم لافارر خوبه؟ کامان خوبه؟ ...

لافارر خوبه من دارم کرم سیشو استفاده میکنم ،ژل شستشوم چند ساله سینرس ،تونر بایودرما

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
میسلار واسه چی هست تونر واسه چی هست مرطوب کننده چی بگیرم ابرسان چی بگیرم لافارر خوبه؟ کامان خوبه؟ ...

میسلار پاک کننده آرایشه 

تونر خواص متفاوتی داره بعضیاش آبرسانه بعضی ضدلک و روشن کننده و ضد چروک چربی پوست و کنترل میکنه پوست و برای دریافت مواد مغذی از طریق کرم یا سرم پوست آماده میکنه

یه تاپیک درباره محصولات پوستی زدم اگه خواستی بخون

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
کرم چیشو؟ راضی هستین؟

کرم ویتامین سی ،خیلی راضیم پوستمو نرم کرده کلاژن سازم هست 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

من از میسلار شون راضی ام خداروشکر 

از تونر سی گل هم همینطور 

از مرطوب کننده نئودرم هم راضی ام عزیزم ♡

لوازم آرایش هم از محصولات کالیستا از خط چشم ماژیکی و ریمل بنفش رژ لب های جامد و مایع هم راضی ام اگ میخاین شماره رژ ها رو بگم 

از محصولات آرایشی مای راضی نیستم فقط از لاک هاش استفاده دارم 

و تعریف کرم پودر شون رو شنیدم عزیزم 

بازم سوالی داشتی بپرس امیدوارم بتونم راهنمایی کنم :) 

میشه‌ برای دل‌خوش‌و‌خوشبختیمون دعا کنین❤😊