2703
2553
عنوان

افسردگی یا ناراحتی زود گذر

79 بازدید | 12 پست

چنوقته دلم میخواد فقط بخوابم 

اصلن دیگه امید ندارم ببینم فردا برام چه اتفاقی بوفته یا مثلن اشتیاق ندارم برای دیدن اینده ای ک خیلی دوست دارم ببینمش 

تو خونه مشکل نیست اما این غم گه گاهی میاد سراغم حسی ک میگه ولش کن تهش ک چی ...

خیلی ناراحتم الانم تازه بیدار شدم بازم از تخت نمیتونم جدا شم 

هوووووف

بچه ها تروخدا گزارش بزنید❤❤https://www.ninisite.com/discussion/topic/3778928/خانمامزون-دار-و-طراح-لباس-دارید-تو-اشناهاتوندرامدشون-چجوریهسطح-زندگیشون-خوبه

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
فک میکنم شروع افسردگیه ،جدی بگیرش، که هر چی بگذره سخت تر میشه برات...

خونوادم اصلن جدی نمیگیرن اصلن مهم نیست براشون و اینکه من خیلی وفته اینطوربم شاید نزدیک چنسال امسالم ک کنکوریم بد تر شده

خونوادم اصلن جدی نمیگیرن اصلن مهم نیست براشون و اینکه من خیلی وفته اینطوربم شاید نزدیک چنسال امسالم ...

چیکار خانوادت داری.هدکسی باید فکرخودش باشه.خودت پیگیر باش گلم

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.
خونوادم اصلن جدی نمیگیرن اصلن مهم نیست براشون و اینکه من خیلی وفته اینطوربم شاید نزدیک چنسال امسالم ...

چی بگم...کسی به کسی نیست ...به امید خانواده ت نباش که حالت بدتر میشه بهتر نمیشه ،این کارو کردم و خودمو افسرده کردم .من خانوادمم تو افسردگی م موثرن ،البته تقصیر خودمم بود ،فقط بابام یکم بیشتر به فکرم بود و یکم داداشم ،مامانم که باعث حال بدم هم بود که انگار ن انگار منم الان چندسالیه درگیرم و الان دیگه تقریبا شدیده ...

شاید زمینه شو داری و الان م که شرایط یکم سخت شده داره بدتر میشه ...یکم درباره افسردگی سرچ کن ،دیگه اگه چند ساله اینطوره خودت متوجه ای که چیه ،افسردگی حالت شدید غمه ،ظرفیت شادی نداری ،خیلی دلت میخواد گریه کنی ،شادی و شاد بودن سخت تر میشه ،ادامه داره و ...علائم شو بخون 

2714
حتمن ممنونم ازت

قربونت 🌹🙏انشاالله زود خوب شی ...

فقط هر چی زودتر جلوشو بگیری بهتره ،البته تو این حالت شروع بهتر شدن و ...آسون نیست، درک میکنم ،میدونم ،اما با گذر زمان بد و سخت تر میشه ...،اینو خودم تجربه ش رو دارم و به داد خودم نرسیدم و اوضاع و احوال م بدتر شد و ... دیگه رسیدم به جایی که خودم نمی تونستم از پس خودم بربیام و اینجوری کار سخت میشه و و نیاز به دارو و روان درمانی و ... هست