2726

تقریبن امیلیون و نیم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عصب کشی 800 تا یه تومن 

کشیدنم 250

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مامان من همین هفته دو تا دندونشو عصب کشی کرد شد شیش میلیون

تازه شهرستانم هستیم فک کنم شهرای بزرگ خیلی بیشتر باشه

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃

نمیدونم قیمتی که بقیه گفتن مال کیه ولی مال مامان من دندونای آسیابش بود دونه ای سه تومن گرفت.البته شدت خرابیشم زیاد بود.باز هم باید بری معاینه شی تا قیمت معلوم شه

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
مامان من همین هفته دو تا دندونشو عصب کشی کرد شد شیش میلیون تازه شهرستانم هستیم فک کنم شهرای بزرگ خی ...

مامان شما جراحی کردن لابد 

وگرنه آنقدر نمیشه

روکش هم اگه گذاشته باشن یک و نیم اینا میفته هر دندونی... چه خبره 6 تومن

نمیدونم قیمتی که بقیه گفتن مال کیه ولی مال مامان من دندونای آسیابش بود دونه ای سه تومن گرفت.البته شد ...

وا ازتون زیاد گرفته عزیزم 🥴🥴با کامپوزیتم ک پر بشه اینقدر نیس الان هر واحد کامپوزیت ۱۸۰۰هست 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
مامان شما جراحی کردن لابد  وگرنه آنقدر نمیشه روکش هم اگه گذاشته باشن یک و نیم اینا میفته هر د ...

نه بابا جراحی چی چند جا هم قیمت کردیم همینقد بود