2726
عنوان

🌺بیاید براتون سوره ی یس بخونم🌺

126 بازدید | 27 پست

سلام دوستای گلم

امشب میخوام ب نیابت از حاجت دارا

و خوشبختی دوستام

ی سوره ی یاسین بخونم ..البته اگ قابل باشم

شماهم برای من دعا کنید اگ دلتون خاست ..ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

التماس دعا دارم🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

عزیزم واسه شوهرم بخون بی زحمت اسمش امیره تو مطبیم خیلی نگرانم منم برات ۱۰تا صلوات فرستادم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ممنون به نیت حفظ ابرو و برگشت اعتماددمادرمم بخون لطفا

واست ایه الکرسی میخونم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

میشه دعا کنی واسم ازدواج کنم با یه آدم خوب♥️شرایطم خیلی سخته 😕😔

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706