2737
2734
عنوان

ماسک خاک رس کی استفاده میکنه؟

850 بازدید | 16 پست

برای چی خوبه؟برای چاقی صورتم خوبه؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند روز استفاده کردم پر صورتم شد جوش

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2731
چرا آخه؟ من فردا میخواستم بگیرم یعنی نگیرم؟!

نمیدونم دلیلشو.. شاید به من نساخته

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2738
من پوستم مختلط روبه چربه...منافذ دماغمم بازه و دانه سرسیاه دارم..به نظرتون خوبه بگیرم؟

آره خوبه 

اتفاقا من امروز سفارش دارم 

جوش سر آیه رو نمیبره چون جوش سر سیاه اصلا مداوا نمیشه ولی چربی رو میگیره 

آره خوبه  اتفاقا من امروز سفارش دارم  جوش سر آیه رو نمیبره چون جوش سر سیاه اصلا مداوا نم ...

مرسی عزیز

اول وکس میکنم که جوشا بیان بیرون بعد ماسک میزنم برای بستن منافذ...ایشالله که نتیجه بگیرم

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2706