2737
2734
عنوان

برنامه نویسا ی لحظه

165 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من ۲۲ ساله ام و دانشجوی هتلداری 

رشته دبیرستانم ریاضی بوده و بشدت درسخون و باهوشم...

برنامه نویسی پولسازه؟؟ میشه باکلاسای بیرون هم حرفه ای یاد گرفت؟ چقدر زمان بره؟ 

خنده را معنی سرمستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست....

من طراحی وب رو یاد گرفتم بله اگر کارشکنی پول سازه اگر مثل من بذاری کنار کلا همه چیز یادت می‌ره

از آموزشگاههایی که زیر نظر فنی حرفه ای هستند مثل روشنگر استفاده کن

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من طراحی وب رو یاد گرفتم بله اگر کارشکنی پول سازه اگر مثل من بذاری کنار کلا همه چیز یادت می‌ره ا ...

من پدرک دانشگاهیم مرتبط نیس ایرادی نداره؟

چندماهباید وقت بذارم حدودا برا اموزش؟

من پدرک دانشگاهیم مرتبط نیس ایرادی نداره؟ چندماهباید وقت بذارم حدودا برا اموزش؟

ببین براکارتوشرکتای بزرگ حتمابایدمدرک داشته باشی وگرنه بایدکلاازادکارکنی ....که اونم به سرفه نیست...

2738

یه نفربودمدرک نداشت خیییییلی ماهربودمیگفت هرجوری شده بریدمدرکشوبگیرید...اون طوری اصلانمیرزه

الان رو نمیدونم چطوری می‌خواین کلاس بگیرید احتمالا باید کلاسها آنلاین باشه

این طور کلاسها معمولا پیش فرض رو روی اینکه همه از صفر شروع میکنند هست و تقریبا شش ماه

البته باز میگم من طراحی وب گذروندم و برنامه نویسی رو نمیدونم ولی فکر نکنم کمتر از شش ماه باشه 

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

آموزشگاه معتبر برو که زیر نظر وزارت کشور یا آموزش و پرورش باشند که بهت مدرک بدند

یه نفربودمدرک نداشت خیییییلی ماهربودمیگفت هرجوری شده بریدمدرکشوبگیرید...اون طوری اصلانمیرزه

مرسی عزیزم ...بنظرت دیر نیس الان برای دانشگاه رفتن ؟ سال دیگه ۲۳ سالم میشه و تا تموم کنم میشم ۲۷

زمانش بستگی ب خودت داره

بله شغل پر درآمدی هست

نه با کلاس های بیرون نمیشه حرفه ای شد

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2706