2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یا همونجا جواب میدم یا ب وقتش تلافی میکنم بغیر این دوحالت باشه کهیر میزنم

با كسي كه غيرمستقيم تيكه ميندازه چكار ميكني؟؟؟؟؟؟ كسي كه ميتقيم تيكه بندازه را ميشه جواب داد غيرمستقيم را نميشه.چون تازه طلبكارت ميشه كه باتو نبودم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
خودمو میزنم به نشنیدن اصلا ارزش ندارن جوابشون رو بدی چ برسه به فکر کردن

منم همينكارو ميكنم اما بعدش تا دوهفته همش اعصابم بهم ريخته ست.سردرد عصبي ميگيرم.

با كسي كه غيرمستقيم تيكه ميندازه چكار ميكني؟؟؟؟؟؟ كسي كه ميتقيم تيكه بندازه را ميشه جواب داد غيرمستق ...

منم جای دیگه تو موقعیت خوب غیرمستقیم حالشو میگیرم

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
ارزش ندارن بخدا خودتو دلداری بده ک ببین چقد سوختن ک تیکه میپرونن همشون یه مشت حسود و بیکارن

ببين طرف يه آدم خاله زنك و ديوونست.كاش ميتونستم كلا از زندگيم پرتش كنم بيرون ....من تا حالا بهش حرف بدي نزدم اما اون ديوونست.همش بعد حرفاش تا دوهفته سردرد دارم و گاهي ميگم كاش ميتونستم جوابشو بدم

منم جای دیگه تو موقعیت خوب غیرمستقیم حالشو میگیرم

خوب اون ديوونست و مدام تيكه ميندازه.بعد فكركنم تويه جمع منو اون بايد هي بهم غيرمستقيم تيكه بندازيم.ميخوام باهاش قطع ارتباط كنم كلاااااااا.

نوووچ همونجا ازخجالتش درمیام البته با خنده بعد جدی میشه منم چنگالامو دندونامو نشون میدم و اونم سم میکشه رو زمین یهو شاخامون تو هم گره میخوره 😁

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞

اسی من از وقتی باردار شدم نمیدونم فشارم بالاست ضربانم بالاست یا چی .دیگه درجا جواب میدم     اصن نمیتونم خودمو نگهدارم

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2706