2737
2734
عنوان

به مادر شوهرم میگم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 84 پست
شاید میخواد سورپرایزت کنه اول میگه برای برادرزادم میبافم بعد یهویی میگه برا نوه خودم بافتم🤔😁😁

مرسی ک انقد خوشبینی   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
مرسی ک انقد خوشبینی    

خواهش میکنم قابل نداشت 😁😘😘

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخداخیلیا چشم ندارن ببینن،ولی استارتر واقعا نمی تونم حرف مادرشوهرتوهضم کنم،آخه یعنی چی که بگه بر ...

باورت میشه .عکس بچه های خودشو نمیذاره تو خونش .عکس برادر زادشو گذاشته بهترین جای پذیرایی   نمیفهمم چرا اینطوریه 

وا مگه میشه؟خدایی باور کنم؟

باور کن.من دیدم از این چیزا

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2728
آخی عزیزم باردارم هستی حساس شدی  اشکال نداره خودت بباف واسش اینجوری وقتتم پر میشه

من همونم که حس یه کیک پختنم ندارما   تو میگی بافتنی 

2738
بگو بدبخت اخرش همین پسر خودت و منیم که با جور تو رو بکشیم حالا نوه داداش یا پسرش یا همون خود داداشت ...

میگم، ولی تو دلم   

اگر میخوای راحت زندگی کنی ار هیچکس انتظار نداشته باش حتی مادرت چه برسه به مادرشوهر 

خب دوس نداره دا ببافه به درک

شما خودت یاد بگیر قشنگ با  لذت بباف با بافتن هر دونشم برای سلامتی بچت دعا کن منت این آدمم نکش

درسته هیچکسو ندارم ولی خدارو دارم که مهربون تر از همه ی آدماس
اگر میخوای راحت زندگی کنی ار هیچکس انتظار نداشته باش حتی مادرت چه برسه به مادرشوهر  خب دوس ندا ...

باور کن اصن منظورم بافتنی نبود... از بی تفاوتیش شکه میشم ...وگرنه بچه که بی لباس نیست خدای نکرده

باور کن اصن منظورم بافتنی نبود... از بی تفاوتیش شکه میشم ...وگرنه بچه که بی لباس نیست خدای نکرده

اون ار عمد بی تفاوت نشون میده خودشو شما محل نذار

آره خب .فقط نمیفهمم چرا 

مادرشوهر منم همینه نمیتونم درکش کنم بهش محبت کردم هی ولی فرق نکرد که هیچ بیشتر دور برداش دیگه محل نمیذارم 

2706