2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج ی نیاز فطریه مثل خوردن غذا نمیشه بگی آب میخورم دیگه غذا نمیخوام  من اگه ازدواج نمیکردم ...

نه واقعا خیلیا مجرد و خوشحالن 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
ازدواج ی نیاز فطریه مثل خوردن غذا نمیشه بگی آب میخورم دیگه غذا نمیخوام  من اگه ازدواج نمیکردم ...

ازدواج فطری؟یا نیازهای غریزی؟

نیازی حس نمیکنم واقعا

بعدم انقدر دردسرهاش زیاده ک نمی ارزه

مرد خوبم کمهههه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2720
من ۳۰ سالمه و بخاطر کرونا خاستگار ندارم تا پارسال داشتم اخه من ک نیاز مالی ندارم حاضر نیستم به هرر ...

اونا هم مثل شما بودن عزیزم وضعشون خیلی خیلی توپه ولی هیچ چی جای یه همدم خوب رو نمیگیره حتی یه عالمه پول 

❤❤
2714
همکارا و اقوام متاهل هم پر از مشکلن دقیقا مجردها یجور دیگه

هم مجرد هم متاهل خوشحال و ناراحت میبینی. مهم تویی. من پیشرفتم برام مهم بود ولی بهرحال دلم میخواست ازدواج کنم

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
اونا هم مثل شما بودن عزیزم وضعشون خیلی خیلی توپه ولی هیچ چی جای یه همدم خوب رو نمیگیره حتی یه عالمه ...

اخه همدم خوب خیلی کمه

الان اقوام ما دخترا همههه متاهلن فقط من و دو تای دیگه ک اونا بچه ان مجردیم

بقیه متاهلا شاید ۱۰ درصدشون راضین

بقیه ناراضی و شاکی و پرغصه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
اخه همدم خوب خیلی کمه الان اقوام ما دخترا همههه متاهلن فقط من و دو تای دیگه ک اونا بچه ان مجردیم ب ...

شکایت و غصه حتی تو زندگی خوشبختم هست. چه تاهل چه تجرد، زندگی به طور کلی بدون غصه و سختی نیست

2706