2737
2734
عنوان

کدو حلوایی

145 بازدید | 16 پست

سلام خانوما

من برای اولین بار کدو حلوایی گرفتم، همینجور ساده پختم خوردم دوست نداشتم، یذرشو باهاش کیک درست کردم، دیگه چی میشه باهاش درست کرد که طعمش تو ذوق نزنه و مشخص نباشه شیرینیش؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرباشم میشه پخت

کیکشم ک عالیهه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

سلام دوستی مرباش بقدری خوشمزه هست که حد نداره وراستی سوپشم من پختم حالت میکس شده داره اونم خوشمزس درست کن حتما 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

کدو حلوایی رو تیکه تیکه کن بعد با کره سرخ کن یکم شکر بپاش روش درشو بزار خودش اب میندازه اخرشم روش دارچین بپاش و بخور عالیه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738
کیکش چجوریه

من طبق دستور معصومه رسولی پختم. اگه سایت خراب نیس عکسشو بدم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ما کدو حلوایی برش میزنیم یکم شکر میپاشیم میزاریم زیر برنج و کمی هم لابلای برنج اگرم اضافه موند توی روغن سرخ میکنیم با برنج میخوریم بسی خوشمزه س😍

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
کدو حلوایی رو تیکه تیکه کن بعد با کره سرخ کن یکم شکر بپاش روش درشو بزار خودش اب میندازه اخرشم روش دا ...

اتفاقا اینجوری درست کردم دوست نداشتم، فک کنم این کدویی ک من گرفتم نارس باشه خوب نارنجی نیست و بیمزس

2706