2410
2553

اصلا بارداری بدون علائم ممکنه؟فقط تاخیر

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دخترمو علائم نداشتم 

فقط داشتم غذا درست میکردم به رب انگشت میزدم بعد بدم‌میومد

میگفتم‌مگه مجبوری

وقتی رفتم سونو دو ماهش بود و همه چیزش تشکیل شدا بود 😍

درصدی فکر نمیکردم حامله باشم

تازه عروس بودم

اونکه از هفته ۱۸ میشه تشخیص داد ولی من الان ۵ روز به پریودم مونده، علائم پریودی دارم ولی چندساعت میگیره بعد خوب خوب میشم... چندساعت هم شکمم طرف چپ نافم شروع کرد به حرکت کردن و تکون خوردن! انگار بچه اون تو باشه!! بعد از چندساعت تموم شد... کسی میدونه چرا؟

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
منظورتون تكون هاشه؟ يا ويار؟

هر دو

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2714

من از نوزده هفتگی متوجه تکوناش شدم

الهی به حق شش ماهه امام حسین خدا نی نی همه رو سالم و صالح بده بغلش...همچنین نی نی منو😍

و هر کی منتظر بچه هست خدا دامنشو هر چه زودتر سبز کنه 💟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
اونکه از هفته ۱۸ میشه تشخیص داد ولی من الان ۵ روز به پریودم مونده، علائم پریودی دارم ولی چندساعت میگ ...

😳

😳

نترس بچه نیست که، باد جمع شده تو رحمم... نمیدونم چرا... خداکنه علایم بارداری باشه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
نترس بچه نیست که، باد جمع شده تو رحمم... نمیدونم چرا... خداکنه علایم بارداری باشه

یه تست بده

یه تست بده

فعلا زوده اخه ۵ روز مونده... هیچ لکی هم ندبدم فعلا🤕

2706