2737
2734
عنوان

بچه ها چه رفتاری داشته باشم

52 بازدید | 4 پست

سلام دوستان من تو دانشگامون کلاسایه رایگان کارگاه پورپوزال نویسی برگزار میکنن ک منم بین اون همه آدم ثبت نام کرده انتخاب شدم و برامون لیدر انتخاب کردن ک ب اشکالاتمون جواب بده لیدر من دانشجوی ترم ۷ پزشکی پسره. منم دیروز بعد کلاس رفتم تو  گروه بچه هایی ک دارن یادمیگیرن نوشتم(چن تا اشکال دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید) لیدر بعدش اومد گف اگه دوست داشتین در حد سواد ناقص میتونم کمک کنم چون.  اول از همه ب لیدر نگفتم بهش برخورده و با طرز جواب دادنش فهمیدم ک ناراحته.ازش معذرت خواهی کردم مودبانه سلام و ی متن عذرخواهی نوشتم  ولی جواب سلامم نداد فقط این استیکروگذاشت درجوابم🙏 .بنظرتون چجوری رفتار کنم باهاش بعد این

[QUOTE=165822694]محل سگ نذار  فک کرده چخبره 😊[/QUOT 

عسلم باور کن وقتی از خواب بیدار شدم خیلی درگیر شده ذهنم .اخه حرفم فک نمیکنم انقد بد بوده باشه بعدش میترسم ک خوب یادم نده ☹☹میدونی ی روز قبلش داشتیم راجب عنوان حرف میزدیم و سوال میکردیم یکی از دخترا خودشیرینی کرد گف فک میکنم اولشه زیاد سوال میپرسم ولی بیجاس چون سیمون ابتداییع بعد بیدارم گف حقیقتا روم نشد بگم اره هنوز اولشه منم  روم نمیشد هی بپرسم ازش این کاروکردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=165822694]محل سگ نذار  فک کرده چخبره 😊[/QUOT  عسلم باور کن وقتی از خواب بیدار شدم ...

اگرم حرکت تو غلط بود نبابد فقط با یه استیکر جواب بده 

توام فراموش کن رفتار کاملا عادی داشته باش

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2731
اگرم حرکت تو غلط بود نبابد فقط با یه استیکر جواب بده  توام فراموش کن رفتار کاملا عادی داشته با ...

زیاد محلش نشدم اره؟؟قبلابنسبت صمیمی بودیم.میگم بنظرت منم خشک رفتار کنم بفهمه نباید اینجوری جواب نمیداد؟یا بیرونم میکنن از کارگاها چون انتخاب شده ام؟