2703
2553
عنوان

میترسم بخاطر اینکه نرفتم بگه.....

308 بازدید | 14 پست

بگه با خودش من ولش کنم تا اونم بیاد بیرون که منو ببینه 😭😭😭😭😭🤦‍♀️کله شقه اگ اینجوری شد چی

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

تروخدا واسه این تاپیکم گزارش برنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3776880/بچه-ها-طراح-لباسی-رو-میشناسید-برند-لباس-داشته-باشه-و-از-درامدش-راضی-باشه

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اصن نفهمیدم چی گفتی

تاپیک قبلم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

دوباره با دوسپسراشون  کنتاکت شدن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2714

ب درک... مگه برا بیرون رفتن میخادت... اگه اینطوره بذار بره

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

هنوز ول کن نیستی..... انقدر آتو نده دست این پسر جماعت،اگه قرار به خاطر این موضوع ولت کنه همون بهتر که الان ولت کنه..دست بردار از این سادگی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
تروخدا واسه این تاپیکم گزارش برنید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3776880/بچه-ها-طراح-لبا ...

زدم عزیزم

تو هم لطفا تاپیک هرکی حوصلش سر رفته و خواستگاری برا داییم رو گزارش بزن

مثل چشمای خسته ی لبریز...

یعنی اندازه ی مورچه به خودت ارزش نمیدی دیگه

تاپیک قبلیتو خوندم اعصابم خورد شد... بهش گفتی میخوای ولم کنی؟؟؟ خب ولت کنه

اگه بخوادت که ولت نمیکنه. اگه نخوادت التماسش نکن

به خودت ارزش بده لطفاااااااااااااااااا

یعنی اندازه ی مورچه به خودت ارزش نمیدی دیگه تاپیک قبلیتو خوندم اعصابم خورد شد... بهش گفتی میخوای ول ...

باشه 🙂🖤

ببین با این فرمون که تو داری میری جلو و روش این مدلی رو برای ارتباط با دوست پسرت پیش گرفتی خواهرانه بهت میگم آخرش به روزی ولت میکنه 

جوری برای خودت ارزش قائل شو جوری خودتو دست بالا بگیر جلوش و اعتماد به نفس داشته باش که اون همیشه ترس از دست دادنت رو داشته باشه و براش دست نیافتنی باشی برای داشتنت بجنگه نه اینکه مثل دخترای ضعیف بهش بگی میخوای ولم کنی؟ دوسم داری؟ خب عزیزم این مدلی معلومه برات قیافه میگیره همیشه 

جوری باش که بهش بفهمونی اگه ولت کنه یه دختر مستقل و با ارزش رو از دست داده و دیگه مثل تو پیدا نمیکنه 

زدم عزیزم تو هم لطفا تاپیک هرکی حوصلش سر رفته و خواستگاری برا داییم رو گزارش بزن

ممنونم 

زدم عزیزم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2706