2733
2734

دوس پسرم گفت بیا بیرون مامانم میخواد ببینتت بعد منم به مامانم گفتم برم گفت نه کرونا هست نرو 😔😔😔😔🖤بعدش به دوس پسرم گفتم مامانم گفت نه نمیشه، بعد دوس پسرم جواب نداد بعدش گفتم عشقم گفت جانم، بعد گفتم ناراحتی گفت آره هی نه نه نه بسه دیگ، بعدش گفت فعلا اعصابم خورده میخوام تنها باشم 😔😔😔اخه چرا اینو گفت 

بعد منم گفتم میخوای ولم کنی؟ گفت نرو رو مخم بدتر میشه 😔😔😔😔😔😔، اگه ولم کنه بخاطر بیرون اومدن چی؟ 😞😞😞😞😞😔الانم جوابمو نمیده قلبم درد میکنه دارم گریه میکنم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

رابطمونو مامانامون میدونن

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه روابط عقلانه و جالبی دارین واقعاااا...تو چقدر ساده ای که میگی بهش می خوای ولم کنی و قشنگ نقطه ضعف میدی دستش

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2738
چه روابط عقلانه و جالبی دارین واقعاااا...تو چقدر ساده ای که میگی بهش می خوای ولم کنی و قشنگ نقطه ضعف ...

💔میدونم ساده ام 

بابا انقد چسب نباش دیگ

گفته تنها باشم دیگ میخوای ولم کنی چی بود 

انقد خودتو گناهکار. نشون نده

کسی ک بخاطر ی بیرون نرفتن ولت کنه بهتر ک زودتر بره

حالا هی بشین زار بزن و پیام بده التماس کن تا ج بده آخرشم دعوا شه اه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

به نظرم سنت کمه مثلا زیر بیست

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2706