2726
عنوان

تو رو خدااا یه حس ششمی بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی راضی میشه بچه ی دوم بیاریم جنسیش چیه

یکم وضعتون بهتر بشه میگم بچه بعدیتون پسره که شبیه همسرت میشه. 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
سال بعد بار دار میشی. خودتونم دو دل هستید تو این شرایط بیارید یا نه؟ 

نه حقیقتا الان فقط دوست دارم زندگیم حفظ بشه و شوهرم بهم علاقه مند بشه انقدر شوهرمو دوست دارم ک دلم میخواد یه دختر شکل خودش داشته باشم ب خاطر همین ذوق بچه رو دارم وگرنه ک الان شرایطش رو نداریم

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2728
خیلی احساسی و زودرنجی. دختر داری؟ 

عزیز من حامله م و شش هفتمه بنظرت اینبار نی نی م میمونه و صدای قلبش رو میشنوم یا نه..؟!

دو سه روزه ک کل علائمم ب کل قطع شده

ناراحت نمیشم لطفاا هرچی ب ذهنتون میرسه بگین

ممنون میشم پاسخگو باشین عزیزم

گام جواب منم میدی

شما خیلی شیطونی😂😂😂😂😂

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
عزیز من حامله م و شش هفتمه بنظرت اینبار نی نی م میمونه و صدای قلبش رو میشنوم یا نه..؟! دو سه روزه ک ...

ببخشید حس میکنم بارداری بعدیتون بچه می مونه😔😔😔😔😔. رو حس من اعتماد نکن. 

مال همه رو ج دادی اخه     حداقل حست راجب ازدواجم چیه ؟؟اشناس یا غریبه ؟؟

غریبس. دوسال دیگه ازدواج میکنی

خیلی احساسی و زودرنجی. دختر داری؟ 

عزیزم به منم بگو چه موقع ازدواج میکنم و شغلش چی هست 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
وایی بخدا منو میترسونی همشو راست میگی دخترم که عین باباشه همش میگم پسر بشه شبیه خودت میشه

اینو مطمئن نیستمااااااا. حالا اشتباهم بود که بود. فرش خونتون رنگ پوست پیازی داره و تلوزیونتون نزدیک پنجرس😜😜😜😜

خاک ب سرم اشتباه تایپی بود درستش کردم😂😂😂😂😂😂 بنظرت ما به هم میرسیم؟ با هم ازدواج میکنیم؟

کلا گفتم عزیز شما خیلی دختر شیطونی هستی

2706