2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چییییی😐😐😂🤦‍♀️🤦‍♀️

هر روز یکی از تاپیک هاتون رو بذارید تو تاپیک، نی نی یار حذف تاپیک تا براتون حذف کنه

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2738
نی نی یار و برام تگ میکنی عزیزممم

الان نیست عزیزم تا ساعت چهار هستند

تگدونمم خرابه😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
نی نی یار و برام تگ میکنی عزیزممم

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    ‍ 

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
🥴🥴🥴 من اصن سر در نمیارم از نی نی سایت 😂😂🤦‍♀️ بازم مرسی از جوابت

عزیزم از ساعت ده صبح تا ۱۲ و بعد دو  تا چهار اون تاپیکت که میخوای حذف بشه رو لینکش رو(برو تو تاپیکت چند ثانیه دستت رو روی کادر زرد نگه دار میاد کپی لینک اون رو بزن)بعد بیا تو این لینکی که گذاشتم نوشته حذف تاپیک اونجا پیس کن نی نی یار خودش برات حذف میکنه

البته فقط روزی یه تاپیک

امیدوارم متوجه شده باشی🌹 

2706