2733
2734
عنوان

خانوما لطفا همتون بیاید به دختر ۲۰ ساله راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 83 پست

من الان مثل یه مرد ذهنم درگیر بدهکاری و قسط و قرض و هزار جور چیز دیگه است و متنفرم از این موضوع

یه مادر باید اینقدر ارامش داشته باشه که بتونه بدون دغدغه به بچه هاش برسه مخصوصا که بچه کوچک دو ساله هم دارم

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا شوهرت چند شیفت کار نمیکنع؟ مگه وظیفه شماس  بعد کم خرج تیپ و ظاهرت میکنی و پولو میاری تو ...

کارم اتلیه عروسه و ۸۰ درصد کار با منه شوهرم نمیتونه اون کارها رو انجام بده و اوضاع اقتصادی هم که افتضاحه مخصوصا الان و با کرونا که ما تقریبا بیکاریم

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره

پول شوهرم ، پول شوهرمه

چیزی نیست که باعث افتخار من باشه

اما پول و درامد و موقعیت اجتماعی خودم برای خودمه

پس میتونم بهش افتخار کنم

پیشاپیش معذرت میخوام بابت زبون تند و تیز و البته حق گوم...اگه دلتون رو شکستم منو ببخشید...خوشحال میشم بهم اسم پسر معرفی کنی و به تاپیکهام یه سری بزنی....
2728
من الان مثل یه مرد ذهنم درگیر بدهکاری و قسط و قرض و هزار جور چیز دیگه است و متنفرم از این موضوع یه ...

ی سوال لطفا صادقانه بکید  شما از نظر زیبایی در چ سطحی هستید؟ به اندازه کافی لوند بودید ک بتونید ی مرد پولدارو جذب کنید یا از اونایی بودید ک سرتون تو کتاب بوده و مثبت بودیدو زیاد درگیر ظاهر و ارایش نبودید؟

2738

کار پیرت میکنه . ثانیا باعث میشه شوهرت تو اینده ازت پول بخواد و محبتی هم بکنه بخاطر پولته که از چنگت بگیره. خسته میشی حوصله خودتو هم نخواهی داشت به تفریحاتت نمیرسی. من ازدواج کردم شوهرم میخواست برام کار پیدا کنه برم سر کار تو اینده خبری از پول تو جیبی هم نمیشد و میگفت تو داری  بخاطر همین نرقتم الانم بد نیستم راضیم شکر .

شاغلین اطراف من اکثرا برا اینکه از رشته شون استفاده کنن رفتن سرکار... یا برای موقعیت اجتماعی... یا علاقه و یه احساس تکلیف... برا پول چند مورد محدود... 

ولی داشتیم موردی ک بخاطر بچه هاش دیگ نرفت سرکار... معلم و البته همسرش وضع مالی خیلی خوبی داره

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

پول داشتن خودت با شوهرت خیلی فرق داره اصلا مقایسه نکن این که همسر خرجت بده ربطی به این که خودت پول داری یا نه نداره اگه داره زندگیت رو تامین میکنه.....اطرافیان من شاغلا برا این که تو جامعه باشن و کلی سال درس خوندن کار میکنن یعنی از اول برا امروزشون برنامه داشتن این طور نبوده بخاطر نداری و بی عرضه بدون همسر باشه شاید هم همسرشون بعضی وقتا نداشته اما توام این طوری برنامه نریز حتما کار نمیکنم یه مدت درگیر بچه و اینا میشه خانم که نمیشه کار کرد بقیه اش رو مگه میشه فقط دنبال خرید و اینا بود حس مفید بودنت چی پس؟چقدر از توانایی هات استفاده نکنی یا کم استفاده کنی؟...حالا ممکن شرایط زندگی واقعا وادارت بکنه به یه حالت خاص

نمیدونم واقعا ولی من مخالف سر کار رفتن یه مادر م  تا مجردی و بچه نداری خوبه بری بعدش بهتره نری

بعد شما ک نمیتونستی تامین کنی چرا دوتا بچه اوردی؟

ثابت شده مادر باید تا ۲ سالگی حداقل دائم پیش بچه باشع وگرنه بچه اسیب میبینه

بچه ی مامان شاداب شیک میخواد 

خود من ترجیحم اینه اگر خاستم یه روزی کار کنم،تو محیط های زنونه مثل مدارس یا موسسات و تدریس،و یا کارهای هنری نوی خونه و کنار بچه هام

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2706