2737
2734

من ۲۰ سالمه و دو سال دیگه درسم تموم میشه

بابامم رشتش همین بوده و تابستونا منو کاراموزی هم میبرده و بعدا میتونم برم سرکار ولی ی چیزایی هست که واقعا باعث میشه شک‌کنم ک شاغل بودن خوبه یا ن

اکثر خانومای شاغل اطراف من میرفتن سرکار ک پول دربیارن و شوهراشون پولدار نبودن این خانوما هم میرفتن سرکار پولشونم میوردن تو زندگی ک مثلا بتونن قسط بدن و اینا اکثرا هم شوهراشون کارمند بودن و زیاد عرضه پول دراوردن نداشتن

مردای پولداری ک دیدم خانوماشون معمولا همش میرن خرید ارایشگاه دکتر پوست تفریح با دوستاشون و سرکار نمیرن خیلی چیزا هم به نامشونه 

خیلیا میگن خانومای شاغل به خاطر اجتماعی شدن و استفاده از درسشون میرن اینم هست ولی چیزی ک میبینم اینه ک اکثرا برای پول میرن 

اطراف شما چ جوری بوده؟ دلیل عمدشون پول بوده یا تو جامعه بودن؟ نگید هردو کدوم بیشتر؟ 

در کل توصیه میکتید برم سرکار یا ن؟

برو تا  ی خانم مستقل باشی 😉

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی خدایی کار زنو پیر میکنه😑

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

برا خودت زندگی میکنیا هر چی خودت دوس داری انجام بده این زندگی توئه و فقط یک بار اکران میشه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

حتما برو سرکار حتماااا

استقلال از هرچیزی تو زندگی مشترک مهم تره مخصوصا  واسه ی زن 

روزانه صد ها خانم میبینم که شوهرشون کتک میزنه معتاده خیانت میکنه همه کاری میکنه ولی زنه چون پشتیبان مالی نداره و پول و شغل نداره نمیتونه جدا بشه و باید عذاب بکشه 

یعنی شوهراشون زیاد عرضه نداشتن پول دربیارن؟

شوهر عرضه داره ولی این گرونی ها نمیزاره برسون و مایحتاج خانواده رو تامین کنه

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
2706