2737
2734
عنوان

بچها کیا چاقن ؟ قرص میخورن ؟

266 بازدید | 45 پست

بچها من میخام رژیم بگیرم خیلی چاقم ۸۰ کیلوام 😣 

قدمم ۱۶۰ 

کسی میتونه بگه چ قرصی خوبه بخرم با چ قرصی جواب میگیرم 😩 

اعصابم خورده میخام با قرص فوری لاغر کنم 😕

از کلمه چاق بدم میاد😕. بنده یه تپل هستم.. باقرص هم لاغر نکردم.. 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا برنج و نون کم نخوری شیرینی جات و کم نکنی  و یه ورزش نیم ساعت در روز هم نداشته باشی لاغر نمیشی...من ۷۰ بودم الان ۵۶ ام

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2731

من ۱۶۵ قدمه

وزنم ۷۴

الان دارم کم خوری میکنم یعنی رژیم نیس غذامو خیلی کم کردم

۷۷ بودم الان شدم ۷۴

ولی بازم میخوام لاغر شم الان دو روزه شروع کردم علاوه بر کم خوری دوچرخه ثابت بزنم روزی نیم ساعت چهل و پنج دیقه 

ایشالا هممون به وزن ایده آل برسیم❤️

مثل چشمای خسته ی لبریز...
2738

در ضمن قرص اصلا خوب نیست چون روی هورمونات تاثیر میزاره و عوارضی که میاره روزی هزار بار ارزو میکنی دوباره چاق شی ولی این عوارضو نداشته باشی

قرص مصرف نکن

مثل چشمای خسته ی لبریز...
من ۱۶۵ قدمه وزنم ۷۴ الان دارم کم خوری میکنم یعنی رژیم نیس غذامو خیلی کم کردم ۷۷ بودم الان شدم ۷۴ ...

یعنی همه چی میخوری کم میخوری ؟ 

خوشبحالت 😍😍موفق باشی اجی 

تا برنج و نون کم نخوری شیرینی جات و کم نکنی  و یه ورزش نیم ساعت در روز هم نداشته باشی لاغر نمیش ...

افرین بله دقیقا همینه ...منم بهمن ماه۸۵ کیلو بودم الان ۷۰ 

تو خونه خودم ورزش کردم برنجم رو کم کردم شیرینی هم نمیگم نمیخورم ولی کم .... 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
وای واقعا چیکار کردی ؟ من دلم میخاد لاغر کنم 

همینایی که بهت گفتم، پیاده روی هم زیاد میرفتم یه مدت..کالری شماری با کرفسم کردم ، مثلا ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری در طول روز میخوردم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2706