عنوان

بچه ها میشه بگید قضیه ی کرونا نگرفتن فامیلای ما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2928 بازدید | 167 پست
عاشق اونایی هستم ک میگن ب کرونا اعتقادی ندارم یا کرونا دروغ بزرگ قرن🥴🥴ینی به چسم خودتون نمیبینین ک ...

از خدا شفای همچین آدمای بی.....رو نگاه عزیزم.لعنت به هر کسی که رعایت نمیکنه .که ۱ ساله اسیرم تو خونه .لعنت .من که نمیگذرم 

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

اکثرا گروه خونی O+خفیف میگیرن و بی علامت شاید گروه خونیشون o

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نمیمیرن ؟ فقط اسمی از کرونا نیست !

نه خیلی از کشورا آمارشون خییییلی پایینه..نمونش همین دوتا کشوریه ک گفتم....من الان نمیگم نباید رعایت کرد.میگم با توجه به چیزایی که دیدیم انگاری اینجوریه......

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2731
به بچت حداقل شير خشك بده مولتي ويتامين هم بهش بده

آخه شیر مادر سیستم ایمنیشو تقویت میکنه

شیر خسکم خیلی خیلی کم میخوره

ویتامین آ د میخوره

احترام برای کسایی هست که لایقش هستد                نه طالبش😏
والا من که وحشتی نمیبینم .داری بیفرهنگارو میبینی

من ماسک و الکل رو رعایت میکنم اصلا هم غیر ضرور بیرون نمیرم..اگر برم با ماشین خودم...خداروشکر نگرفتم ولی استرس ندارم..ای کاش یادبگیریم رعایت کنیم و بدون استرس همه چی رو ب خدا بسپریم

چندشم میشه از ادمایی ک میگن کرونا قبول ندارن اه 

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
برادرشوهرم عروسی گرفت هیچ کس نیومد جز خواهر برادش کلی ضایع شد

حقشونه .چون ببخشیدا نفهم و لجبازن

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
دست مدعویین درد نکنه بخدا... بگو از همون اول خودت دعوت نمیکردی...

مادر شوهرم آنقد ناراحت شد دونه دونه زنگ زده مدعوین خاک تودرتوی چرا نیومدین بزارین ما بمیریم شما زنده بمونید در این حد بی فر هنگنا یا به یکی میگفت ما که سالمیم هر کی نیومده حتما کرونا داشته

من ماسک و الکل رو رعایت میکنم اصلا هم غیر ضرور بیرون نمیرم..اگر برم با ماشین خودم...خداروشکر نگرفتم ...

بله رعایت کنیم .همسایه ما فوق العاده رعایت میکرد و گرف ولی کسی سرزنشش هم نکرد حداقل شرمنده وجدانش نبود.شعور و فرهنگ داشت.

این که فقط یه فرضیه بود و رد شد 

رد نشد یه دکتر هفته پیش میگفت سیستم ایمنی بالاتری دارن ولی باید رعایت کنن

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706