2726

دوستای گلم بیاین باهم 14000تا صلوات تا فردا شب بفرستیم برای شهید هادی وشهید سامانلو انشالله پیش خدا ضامنمون بشن حاجت بگیریم نزدیک اذانم هست التماس دعا از همگی برای کارو ازدواج.منم اگه دوست داشتین دعا کنین اسمم فاطمه هست هرتعداد فرستادین بگین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

4000تاش مونده عزیزان 

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من1000مرتبه

خواهش می کنم ازتون برای سلامتی مادرم دعا کنید

ازته دلتون یه یااباالفضل بگین

ان شاء الله حاجت روابشین

خودم وبچم هم یکم حال نداریم برامون دعا کنید

ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین محتاج نباشین

یه دنیااااااااااااااممنونتونم💚💚💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

هنوزم فرصت هست؟

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

۲۰۰ تا عزیزم 

❤زندگی همچون بادکنکی است ❤                                                                           در دستان کودکی               که همیشه ترس از ترکیدن آن                                                                        ❤  لذت داشتنش را از بین میبرد ❤
هنوزم فرصت هست؟

له عریزم

هنوزم فرصت هست؟

تااخرشب میتونی بخونی

من 500 تا میخونم ان شاءالله

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
سلام دوستان با اجازه استارتر برای یکی از اشناهامون که تازه فوت شده ختم قران برداشتیم جز ۱تا۷مونده ک ...

من جزئ یک رو میخونم

2706