2703
2553
عنوان

حلوای قنادی

430 بازدید | 17 پست

سلام خانما خوبین خوشین؟

چند روز پیش شوهرم حلوا از قنادی خرید یه مزه خاص و خوبی میداد یه کوچولو مزه اش به سوهان میزد کسی این مدل حلوا بلده راهنماییم کنه..

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

فقط زنداییم بلده سه ساله میخواد بم یاد بده هی امروز و فردا میکنه نامرد😒

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

داغ دلم تازه نکن خخ دلم‌تجگی میخاد ی نوع شیرینی سیستاتی هس با جوانه گندم ی چیزیه هاااا از صب هرجا رفتم بسته بود دلم‌میخااد

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
داغ دلم تازه نکن خخ دلم‌تجگی میخاد ی نوع شیرینی سیستاتی هس با جوانه گندم ی چیزیه هاااا از صب هرجا رف ...

اسمش چیه بزنم گوگل دستورشو بده

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2714
اسمش چیه بزنم گوگل دستورشو بده

تجگی هست اسمش تو نت بعضی جاها میزنه سمنو ولی سمنو نیست مث نون کلفته باجوانه گندم درست میشه کمی درست کردنش قلق داره یا من درست نکردم بلد نیستم

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
حوصله داری مختصر بهم بگی لطفا دستورش

2پیمانه آرد ی پیمانه آرد جوانه گندم 2قاشق شکر من یکمم روغن میریزم میزان آب هم کم کم اضافه کن خمیرش آماده شد ی ساعت بزار استراحت کنه بعد قالب و چرب کن مواد و بریز تو غالب بزار فر بپزه. من زیاد خمیرش و سفت درست نمیکنم. ولی شما هر جور دوست داشتی درست کن. 

2706