2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم من در بدترین ماه ممکن ابله مرغون گرفتم دکتر رفتم برام سقط نوشت گفت توماه تشکیل اعصاب ابله گرفتی بچت ناقصه برو تهران سقطش کن ولی من دلم نیومد کلی برای باردار شدن زجر کشیده بودم به دکتر خودم نگفتم که ابله مرغون گرفتم وقتی خوب شدم رفتم دکتر چون تو مطب پر از خانمهای بارداره مراعات کردم ولی ۹ ماه استرس داشتم لحظه ای که دخترم به دنیا اومد انقدر گریه کردم همش میگفتم دکتر ببین سالمه 

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم من در بدترین ماه ممکن ابله مرغون گرفتم دکتر رفتم برام سقط نوشت گفت توماه تشکیل اعصاب ابله ...

حالم خیلی بده من ۴روز بیمارستان بستری بودم دهانه رحمم باز بود سرکلاژ شدم همون موقع بستری بودم بدنم اینجوری شد 😭😭😭

حالم خیلی بده من ۴روز بیمارستان بستری بودم دهانه رحمم باز بود سرکلاژ شدم همون موقع بستری بودم بدنم ا ...

مطمئنی ابله مرغونه؟؟؟

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
حالم خیلی بده من ۴روز بیمارستان بستری بودم دهانه رحمم باز بود سرکلاژ شدم همون موقع بستری بودم بدنم ا ...

عزیزم جاریم گرفت موقعی که دوماهه بود...متاسفانه بهش گفتن احتمالا بچه نابینا میشه و خودش سقط شد فکر کنم

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

فقط استرس نداشته باش به خدا توکل کن

2706