2703
2553
عنوان

دو نوع غذا درست کردم به هیچ کدومشون لب نزد

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 138 پست
تومنی یا من توام  من انقد بدم میاد شوهرارو لوس میکنن 😁😁😁😁 همیشه هم غذای مورد علاقمو میپزم ...

والا بخدا پرو میشن خونه ننه هاشون اینجور طز نمیدادن ک هرچی ادم درست میکنه باس بخورن بعدم دستمونو بوس کنن انقدر زحمت کشیدیم

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 
من 1 وعده غذا میپزم 3 وعده تخم مرغ، اشپز که نیستم کلی کار دارم منم، خداروشکر عاشق تخم مرغه🙄😁

منم همین طور اصلا هیچ وقت درگیر درست کردن غذا نیستم چون عادت کرده نون پنیرم شد  بخوره😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یچی دیگه اون لحظه ای رفتی کوکو درست کردی نمیدید ؟ ک زودتر بهت بگه نمیخورم ک اینقدر زحمت نکشی

چه می دونم بهش گفتم بابا چرا نگفتی نمی خوام هیچی نگفت دلم شکست

شوهر منم دیروز تاحالا سرسنگینه نمیدونم چش هست..چرا اینجورین مردا😤😤😤سوال هم کردم ازش میگه چیزی نیس ...

شوهر منم همین طوره هی بهش می گم چته هیچی نمی گه

متعجبم از همتون، خب اول بپرس چی میخوره همونو درست کن  ، بقیه هم که میگید درست نکن دیگه براش خب دوست دارید شوهرتون بره شکمشو یه جای دیگه سیر کنه بیاد؟ 

من شوهرم جوریه که اگه خیلیم گرسنه اش باشه بازم بدون من یه لقمه نمیخوره چیزی

2714
ایقد دلم میخاد مث شما سیاستمداران باشم. ولی نمیشه شوورم از اون استاداس ک هیچی روش اثر نداره

یه ساله ازدواج کردم. اما تو این یه سال یاد دادم غذاهایی ک قبلا دوست نداشت الان خونمون میخوره 

منم همین طور اصلا هیچ وقت درگیر درست کردن غذا نیستم چون عادت کرده نون پنیرم شد  بخوره😁

هرچی بذارم تو سفره میخوره فقط کدو، آش و سوپ نباشه، به همه چی قانعه

مامانِ لیانا
 والا بخدا پرو میشن خونه ننه هاشون اینجور طز نمیدادن ک هرچی ادم درست میکنه باس بخورن بعدم دستم ...

صد درصد 😅😅😅

من تازه تا میاد خونه شروع میکنم ترو تمیز کردن خونه میگم از صبح سرپام جارو کشیدن میدم بهش 🤭🤭🤭🤭

2706