2737
2734
عنوان

مادرشوهر +کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2156 بازدید | 157 پست
اره مشگل منم همینه اگ خونم جایی دیگه بود اینطور نمیشد

دقیقا. چون مجانی نشستید توقعات هس. همسرتو بگو مستقل شید. هزینه و سختی بدین برای راحتی و ارامش روانی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا. چون مجانی نشستید توقعات هس. همسرتو بگو مستقل شید. هزینه و سختی بدین برای راحتی و ارامش روانی& ...

بیخود میکنن غرشو به عروس میزنن، خونه دادن به پسرشون بچشونه وظیفشونه، دیگه چرا منت و غرشو سره عروس میزنن؟

برن به پسرشون بگن

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
2731

الان شوهرمم زنگ زد بهم من بهش نگفتم که اینجوری گفتن چون رابطه ما خدگداروشکر داره بهتر میشه و نگفتم ناراحت نشه 

ولی شوهرم بهم زنگ زد گفت نرو بالا دیگه کمکش سبزی پاک کن ،اگ گفت چرا نیومدی بگو شوهرم نذاشته

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

دقیقا این حرفا رو مادر شوهرم بمن میگفت و دقیقا من و خواهر شوهرم باهم باردار بودیم و اون هر روز میرفت دکتر به من می گفتن چرا الکی پول خرج میکنی منم اصلا برام مهم نبود و کار خودم رو میکردم فقط یبار شوهرم اونجا بود که این حرفا رو بمن زدن شوهرم گفت مگه از جیب شما خرج میکنه که انقد براتون سخته بعد از اون بدتر شدن ولی من اصلا اهمیت ندادم

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
بیخود میکنن غرشو به عروس میزنن، خونه دادن به پسرشون بچشونه وظیفشونه، دیگه چرا منت و غرشو سره عروس می ...

اره واقعا مخصوصا اینکه هیچچچچچ کاری برامون نکرد نه وسیله خرید نه عروسی گرفت هیچچچچی

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
2738
الان شوهرمم زنگ زد بهم من بهش نگفتم که اینجوری گفتن چون رابطه ما خدگداروشکر داره بهتر میشه و نگفتم ن ...

میترسی  ازشون؟ خوبه حالا شوهرت پشتته، اون میگه نرو تو میری حرف میخوری؟

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
بیخود میکنن غرشو به عروس میزنن، خونه دادن به پسرشون بچشونه وظیفشونه، دیگه چرا منت و غرشو سره عروس می ...

وظیفه نیست. من تایید نکردم ب عروس غر بزنن اگه درست بخونید. اگه شرایطتون مشابه هس چرا ب من حمله میکنید!؟ ادم وقتی هزینه کنه بجاش مستقل باشه کسی یهش حرف نمیزنه. درمورد خانواده همسر اسی ک اینطور هسنن عرض کردم. بهش هم گفتم ب همسرت بگو مستقل شید. شخصا بدم میاد این روش زندگی ک بگم وظيفه کسی غیر همسرمه خونه تهیه‌کنه. روزتون خوش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بعد پسر کوچیکش کلاس سومه میگه من سر این بارداربودم هیچ دکتری نرفتم 😳😳😳😳😳اونوقت اونموقه یعنی ۹سا ...

شما مگه استراحت مطلق نیستید پس چرا رفتید شوهرتون باید بهشون بگه ک دخالت نکنن

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .

رسما از دخالت گذشته! زیادی باهاشون صمیمی شدی خواهر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706