2733
2734
عنوان

شیرین کاری نی نی هاتونو بگید😍

86 بازدید | 9 پست

واسه من یکیش موضوع حمام و اب دوست بودنشه.شما نی نی هاتونو چه شکلی حموم میبرید؟اصلا به آب علاقه ای دارن؟

پسر من شش ماهشه بغلم میگیرم میبرمش زیر دوش آواز میخونه😂بیرون اومدنی هم گریه میکنه.

انقدر هم اب دوست داره حتما باید روزی چندبار دستاشو بگیره زیر شیر ظرفشویی.بیارمش کنار گریه میکنه😶

از شیرین کاریای نی نی هاتون بگید

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  

دختر من ماشالله خیلی باهوشه..چند وقتیه صبح تاشب کارش اینه صورتمو باخنده چنگ میندازه بعد که نیگاش میکنم کل صورتمو بوس میکنه..شونه میاره موهامو شونه میکنه..از حمو میایم تند تند لباسامونو بهمون میده وخیلی کارای دیگه...

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..
دختر من ماشالله خیلی باهوشه..چند وقتیه صبح تاشب کارش اینه صورتمو باخنده چنگ میندازه بعد که نیگاش میک ...

عزیزم!چند وقتشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی بشه پسر منم پاشه راه بره😍بگه مامان بابا.

منم آرزوم اینابود..اما ماشالله ازبس شیطونه مدام سرپام دنبالش..

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..

خستگیه زیاد داره..اما شیرینه خب..ایشالله  میشه

منکه قراره برگردم سرکار از اخر این ماه میزارمش پیش مامانم.دل جداشدن ازشو ندارم خیلی وابستش هستم کاش دورکار بدن بهم.

اما خب فکر کنم این مدل شیطونیاش مامانمو گرفتار کنه بیشتر😂

2738

زنده باشن الهی . پسر منم یکسال و دو ماهشه . موهامو شونه میزنه واسم . وقتی دعواش میکنیم یه راهی پیدا میکنه ما رو بخندونه . خودشم ریسه میره . از دیوار راست هم بالا میره کشته منو

زنده باشن الهی . پسر منم یکسال و دو ماهشه . موهامو شونه میزنه واسم . وقتی دعواش میکنیم یه راهی پیدا ...

وای خدا😍منم دوست دارم پسرم شیطون باشه.پروفایلمم پسرمه😂