2733
2734
عنوان

ازدواج كردن بدبختي مياره نه؟

400 بازدید | 27 پست

من ار بچگي پيش مامان بزرگم اينا زندگي مبكنم وضع خوبي نداريم هميشه خسرت همه چيز مونده ب دلم مثه عمل بيني ژل لب و درست كردن دندون 

قراره واسه يع كار استخدامم كنن قول دادن اما ميدونم استخدام نميشم سركارم نميزازن برم ميگن ازدواج كت

ميخان برم خونه شوهر بدبختم كنن مسوليت بچه كار خونه تهه بدبختيه نظر شما چيه؟

منم دارم ازدواج میکنم یه از طرف خیلی هیجان دارم از طرفی هم یهو دل گیر میشم 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا ازدواج درست ته خوشبختیه. حتی اگه خونوادت عالی هم باشن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

با ادم اشتباه و نفهم ازدواج کردن بدبختیه طرفت ادم باشه اوج خوشبختیه منم پدر مادر نداشتم قک میکردم ازدواج کنم خوشبخت میشم ولی بدبخت تر شدم و ارزومه برگردم ب دوران مجردیم

2738

اگه شانس کار کردن داری جلوشون وایستا و ازدواج نکن

تو این سن برو مستقل شو به خودت برس زندگی کن عزیزم

حق ندارن مجبورت کنن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ازدواج به موقع با ادم مناسب و نه به قصد رسیدن به ارزوهاو خواسته های ناکام مانده دوران مجردی 

خیلی هم عالیه و ته خوشبختی

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2706