2737
2734

دوستان خواهشا تجربه هاتونو بگید

من 35سالمه تنبلی تخمدان دارم بعد از 3بار انتقال منفی میخوام دوباره پانکچربشم نمیدونم پیش کی برم

دکتر نصر (کلینیک مام)؟

دکتر صاحب کشاف (کلینیک نوید)؟

دکتر افلاطونیان؟

یا کس دیگه؟

خواهشا کمک کنید

بیتک طرازی 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم ۳بار انتقال  داشتم تو رویان منفی شد می خوام برم پیش نصر  کلینیک مام  زنگ زدم دی ماه وقت دادن  ولی شنیدم نصر خودش ویزیت نمیکنه فقط سونو و پانچکر و انتقال انجام میده  حالا موندم چیکار کنم 😔

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2738
منم ۳بار انتقال  داشتم تو رویان منفی شد می خوام برم پیش نصر  کلینیک مام  زنگ زدم دی م ...

آره عزیزم خودش میگن خیلی خوبه ولی متاسفانه انقد سرش شلوغه که اصلا ویزیت و سونو نمیکنه تیمش انجام میدن ۳۸۰تومن ویزیت میدیم اونوقت خودشو نمیبینیم

آره عزیزم خودش میگن خیلی خوبه ولی متاسفانه انقد سرش شلوغه که اصلا ویزیت و سونو نمیکنه تیمش انجام مید ...

۳۸۰ هزارتومن ویزیت؟؟،؟وای خدای من به کجا چنین شتابان.....

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2706